http://buy-game.ir

بخشی از پرداخت‌های درون برنامه‌ای گیم انحصاری MLB The Show 18 حذف شد

0


بخشی از پرداخت‌های درون برنامه‌ای گیم انحصاری MLB The Show 18 حذف شد

طبق اعلامیه جنگاهی که بخش سن دیگو شرکت سونی منتشر کرده، پرداخت‌های درون برنامه‌ای از بخش Road to the Show گیم MLB The Show 18 حذف شده است!

بدون شک ژانر ورزشی یکی از بهترین ژانرها برای به کار بستن پرداخت‌های درون برنامه‌ای است و عناوین این ژانر از این نوع سرویس‌ها همیشه سود زیادی را کسب کرده‌اند. مهم هم نیست که کدام یک از عناوین این ژانر را گیم می‌کنید، چه طرفدار FIFA باشید چه NBA 2K به هر حال به سمت پرداخت‌های درون برنامه‌ای کشیده خواهید شد. در این بین به نظر سونی استارت حذف پرداخت‌های درون برنامه‌ای در این ژانر را زده و قرار است تا پرداخت‌های درون برنامه‌ای از بخش Road to the Show گیم MLB The Show 18 که یک عنوان انحصاری هم محسوب می‎شود، کنار گذاشته شود.

این خبر در بلاگ رسمی پلی استیشن اعلام شده و در پستی که به بررسی دقیق تمامی تغییرات و جزئیات بخش Road to the Show در جنگاهترین نسخه از سری MLB The Show پرداخته، به این نکته نیز اشاره شده است. در این پست اعلام شده که حذف بخشی از پرداخت‌های درون برنامه‌ای از MLB The Show 18 به خاطر جنجال‌های به پا شده پیرامون این سرویس‌ها نیست بلکه به خاطر ایجاد یک تغییر در نحوه طراحی گیم است تا گیمکنان را به شیوه واقعی‌تری وادار کند تا برای حرفه‌ای شدن در گیم به فعالیت و تلاش مشغول شوند.

در گذشته این امکان وجود داشت تا برای بخش Road to the Show سری MLB The Show از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای و با پول واقعی امتیازهای تمرین (Training Points) را خریداری کرد که راه را برای کسانی که مایل به صرف وقت کمتری در گیم بودند و پیشروی زیادی می‌خواستند، هموار می‌کرد.

البته، این به آن معنا نیست که پرداخت‎‌های درون برنامه‌ای به صورت کامل از MLB The Show 18 حذف شده‌اند. همچنان برای Diamond Dynasty می‌توان از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای اقدام کرد و پول واقعی را برای آن خرج کرد. ولی به هر حال، حذف شدن پرداخت‌های درون برنامه‌ای حتی از یک بخش تک نفره یک گیم ورزشی هم در سال ۲۰۱۸ می‌تواند برای طرفداران و البته منتقدان سرسخت پرداخت‌های درون برنامه‌ای خبر خوشی باشد.

یک ویدیو هم از سوی شرکت سونی منتشر شده که به صورت کلی نگاهی به جزئیات، تغییرات و ویژگی‎‌های بخش Road to the Show گیم MLB The Show 18 می‌اندازد و به طور دقیق‌تر ابعاد مختلفی از آن را بررسی می‌کند.

البته، حذف پرداخت‌های درون برنامه‌ای از بخش Road to the Show گیم MLB The Show 18 تنها تغییر این عنوان نیست و تغییرات دیگری هم در این گیم به وجود آمده است که آن را از نسخه‌های گذشته سری متمایز می‌کند. مثلاً، سونی اعلام کرده که دیگر حالت Online Franchise در این نسخه از سری وجود نخواهد داشت. یک ویژگی جنگاه هم در گیم برای افراد کم حوصله‌تر وجود دارد و با استفاده از آن می‌توان مدت زمان گیم‌ها را به یک سوم تقلیل داد.

این اولین گیم انحصاری سونی نیست که پرداخت‌های درون برنامه‌ای در آن وجود ندارد (حداقل، در بخش تک نفره). قبل‌تر اعلام شده بود که در گیم God Of War هم شاهد پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهیم بود. از طرف دیگر هم، مایکروسافت اعلام کرده در گیم State of Decay 2 پرداخت‌های درون برنامه‌ای وجود ندارد و به لطف همین مسئله، به نظر می‌رسد که در عناوین انحصاری قرار است تا نقش پرداخت‌های درون برنامه‌ای بسیار کمرنگ‌تر از گذشته شود که خبر بسیار خوبی است.

گیم MLB The Show 18 قرار است تا در تاریخ ۲۷ ماه مارس سال ۲۰۱۸ میلادی (برابر با هفتم فروردین ماه سال ۱۳۹۷ خورشیدی) برای پلتفرم پلی استیشن ۴ به صورت انحصاری عرضه شود.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است