http://buy-game.ir

اولین تصویر از گیم‌پلی Farming Simulator 19 منتشر شد | نیوز جنگاه در راه گیم

0


اولین تصویر از گیم‌پلی Farming Simulator 19 منتشر شد | نیوز جنگاه در راه گیم

جاینتس سافت‌ور (Giants Software) و فوکس هوم اینترکتیو (Focus Home Interactive) ماه گذشته از Farming Simulator 19 رونمایی کردند و حال جزئیات بیشتری را از آن به اشتراک گذاشته‌اند و اولین اسکرین‌شات از گیم‌پلی آن را ضمن نوید نیوز جنگاه در آینده منتشر کرده‌اند.

با تصویر زیر می‌توانیم نگاهی اجمالی به موتور جنگاهی که Farming Simulator 19 از آن استفاده می‌کند، داشته باشیم. گرچه تنها یک تصویر چیز زیادی از گیم را برایمان مشخص نمی‌کند، اما نشان می‌دهد که در این نسخه شاهد بهبود گرافیکی قابل توجهی نسبت به نسخه‌ی قبل یعنی Farming Simulator 17 خواهیم بود.

علاوه بر این، سازندگان به نیوز جنگاه Farming Simulator 19 در آینده اشاره داشته‌اند. آن‌ها قرار است در کوتاه مدت و آینده‌ی نزدیک تصاویر بیشتری را از گیم به اشتراک بگذارند و طی چند ماه آتی نیز برخی از قابلیت‌های جنگاه این عنوان را بررسی کنند. نهایتاً در E3 2018 نیوز و نمایش مهمی را برگزار می‌کنند که به گفته‌ی سازندگان، باعث خوشحالی و حیرت طرفداران می‌شود.

Farming Simulator 19 در پاییز ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌گردد و سه جهان آزاد و دو محیط کاملاً جنگاه را برایتان به ارمغان خواهد آورد. به لطف موتور جنگاه، در این عنوان شاهد جلوه‌های بصری بهتر و باکیفیت‌تری نسبت به قبل و همچنین حیوانات، محصولات و فعالیت‌های کشاورزی جنگاهی خواهیم بود.

دیدگاهها مسدود است