http://buy-game.ir

انتشار عکس یک نوزاد عروسکی در گیم Death Stranding توسط کوجیما

0


انتشار عکس یک نوزاد عروسکی در گیم Death Stranding توسط کوجیما

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) که در حال تدارک و توسعه جنگاهترین عنوان خود یعنی Death Stranding است، اخیرا باز هم یک تصویر مرموز دیگر منتشر کرده که این بار این تصویر مرموز به یک نوزاد عروسکی اختصاص پیدا کرده و مثل همیشه ذهن کاربران را به هم ریخته تا فلسفه پشت آن را متوجه شوند.

کوجیما یکی از افرادی است که ایجاد حس کنجکاوی در کاربران را بسیار خوب بلد است و می‌داند چطور با عقل و ذهن آن‌ها گیم کند تا به بدترین شکل ممکن آن‌ها را کنجکاو کند. وی خیلی خوب می‌داند چطور سوالات زیادی در ذهن کاربران به وجود آورد که امکان پیدا کردن پاسخ آن‌ها بسیار سخت و یا به طور کلی امکان ناپذیر باشد. وی در هفته‌ها و ماه‌های اخیر بارها تصاویر و ویدئویی‌هایی در حساب‌های مختلف خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده که به هر چیزی ارتباط پیدا می‌کنند به جز گیم‌های ویدئویی و به خصوص Death Stranding. چیز‌هایی که او منتشر می‌کند اغلب در مرموزترین حالت ممکن به سر می‌برند که اندک اطلاعاتی را به سختی می‌توان در خصوص منبع آن‌ها پیدا کرد و به سختی می‌توان ارتباط آن‌ها با گیم‌ را متوجه شد. حتی تریلرهایی که او از گیم‌های خود منتشر می‌کند نیز هیچ اطلاعاتی به گیم‌باز و کاربران نمی‌دهند و بیشتر او را دچار سردرگمی و گمراهی می‌کنند. نمونه بارز آن هم تریلری است که در رویداد بهترین گیم سال (The Game Awards) به نمایش درآمد.

اما چیزی که اینجا مشخص است این است که کارگردان و خالق سری Metal Gear دست از این کار برنداشته و قصد تغییر در روش کاری خود را نیز ندارد. کوجیما اخیرا در حساب رسمی خود در اینستاگرام عکس یک نوزاد عروسکی را به اشتراک گذاشته که به احتمال زیاد نشان دهنده نوزادی است که در تریلر‌های این گیم نیز مشاهده کرده‌ایم. در زیر این عکس می‌توان هشتگ‌هایی را مشاهده کرد که نشان از حضور این نوزاد در گیم دارد. این هشتگ‌ها #deathstranding #normanreedus #hideokojima #hideokojimagame #kojimaproductions هستند که جز اطلاعات قبلی که از این گیم داشتیم، چیز بیشتری نمی‌توان از آن‌ها متوجه شد. ما در این تصویر یک کودک دوست داشتنی را می‌بینیم که شمایل یک عروسک دارد و پس زمینه آن نیز کاملا مشکی به نمایش در آمده است.

به احتمال زیاد وی با انتشار این عکس قصد بررسی و نشان دادن چیز خاصی را داشته است. اما چرا؟ اول از همه به این دلیل که او کوجیما است و شیوه بسیار عجیبی برای بررسی و نشان دادن موارد مختلف گیم‌های خود را دارد. به نوعی موارد عجیب و غریب امضای کاری او هستند. علاوه بر این، نوزادان و عروسک‌ها را قبلا هم در تصاویر و تریلر‌های Death Stranding نگاهه‌ایم و برایمان آشنا هستند. اما موردی که اینجا جای تعمل دارد، این است که ما نوزاد عروسکی مانند این تصویر را دقیقا در دومین تریلر این گیم نگاهه‌ایم. بنابراین می‌توان یقین داشت که این نوزاد عروسکی دقیقا همان است که در تریلر این گیم نیز نگاهه‌ام. البته همه عروسک‌ها شبیه به هم هستند اما باز هم نباید از آن چشم‌پوشی کرد.

چیزی که واضح است این است که کوجیما با این کارها دوست دارد ما را کنجکاو کند و حتی اگر پای اطلاعات جنگاه هم در میان نباشد، او گیم دادن ما را دوست دارد. این عکس هر معنی می‌تواند داشته باشد و شاید نشان‌گر چیز جنگاهی نباشد اما نباید فراموش کنیم که این جا در مورد کوجیما صحبت می‌کنیم. وی کسی است که ممکن است از دل پوچ‌ترین مسائل هم بزرگ‌ترین چالش‌ها را بیرون بکشد، بنابراین نباید چنین مواردی را نانگاهه گرفت. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که تصویر این نوزاد عروسکی دوست داشتنی و در عین حال مرموز را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید برای کسب آخرین نیوز از این گیم و همینطور سایر گیم‌های رایانه‌ای، با دنیای گیم همراه باشید.دیدگاهها مسدود است