http://buy-game.ir

انتشار اطلاعاتی از بروزرسانی بهار کنسول ایکس‌باکس وان

0


انتشار اطلاعاتی از بروزرسانی بهار کنسول ایکس‌باکس وان

به تازگی اطلاعاتی جنگاه از بروزرسانی بهار کنسول ایکس باکس وان منتشر شده است. این برزورسانی تغییرات جنگاه و چشم‌گیری را در گیم ایجاد خواهد کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

شرکت مایکروسافت قبل‌تر هم اعلام کرده بود که بروزرسانی فصل بهار کنسول ایکس باکس وان، تغییرات جنگاه و مهمی را در این کنسول ایجاد خواهد کرد و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بروزرسانی‌های این کنسول شناخته می‌شود. اکنون اطلاعات دقیقی از این بروزرسانی جنگاه منتشر شده است. در ابتدا، قابلیت پشتیبانی از رزولوشن ۱۴۴۰p به این کنسول اضافه شده است تا کاربران بتوانند تجربه بهتری را در این کنسول به دست آورند. پشتیبانی از رزولوشن ۱۴۴۰p، فقط در دسترس دو کنسول ایکس باکس وان اس و ایکس باکس وان‌ایکس خواهد بود. در واقع رزولوشن ۱۴۴۰p در میان دو رزولوشن ۱۰۸۰p و ۴K قرار گرفته است و کاربران برای استفاده از این رزولوشن، می‌بایست از نمایشگری استفاده کنند که از این رزولوشن پشتیبانی کند.

در ادامه مایکروسافت، تنظیمات و گزینه‌های جنگاهی را برای بخش صدای این کنسول، به این بروزرسانی اضافه کرده است. کاربرانی که قصد دارند در حال تجربه گیم خود، از پخش شدن موسیقی مورد نظر خود هم بهره‌مند شوند، می‌توانند از طریق برنامه معروف اسپاتیفای (Spotify) یا دیگر برنامه‌های پخش موسیقی موجود، موسیقی خود را انتخاب کرده و از طریق تنظیمات جنگاه بخش صدا، تعادل خاصی را در بین صدای گیم و صدای موسیقی خود ایجاد کنند. نحوه استفاده از این تنظیمات جنگاه و گزینه‌های آن، در بخش راهنمای کنسول گنجانده شده است تا کاربران برای دسترسی به این تنظیمات دچار سردرگمی نشوند. از سویی دیگر بخش پشتیبانی از سیستم‌های صوتی جداگانه هم با تغییراتی مواجه شده است. به این صورت که اگر گیمکنان از یک سیستم صوتی جداگانه برای پخش موسیقی خود استفاده بکنند، تولید صدا و خروجی آن با یک تعادل خاصی همراه خواهد شد و تجربه گیم را برای کاربران زیبا‌تر خواهد کرد.

بروزرسانی فصل بهار کنسول ایکس باکس وان، ویژگی جنگاهی را به قابلیت Microsoft Mixer اضافه کرده است. از این به بعد استریمر ها که در حال استریم گیم خود هستند، می‌توانند از یک کنترلر جداگانه در صفحه خود استفاده کنند. این کنترلر اضافه در دسترس بینندگان خواهد بود و آنان نیز می‌توانند شخصیت گیم را کنترل کرده و به تجربه گیم بپردازند. همچنین این امکان برای بینندگان و استریمر ها موجود خواهد بود تا بتوانند گیم‌های دو نفره را با یکدیگر انجام دهند. در ادامه هنگامی که در حال اجرای یک گیم، استریمر دچار مشکلی شود یا راه گیم را پیدا نکند، شخص بیننده می‌تواند به او کمک کرده و مسیر اصلی گیم را به او نشان دهد.

بروزرسانی جنگاه این کنسول تغییراتی را هم در مروگر اج (Edge) اعمال خواهد کرد. این تغییرات شکل ظاهری این مرورگر را عوض کرده و ظاهری مدرن‌تر و بهینه‌تری را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. نحوه انتخاب فایل‌ها توسط کاربران و رابط کاربری مروگر اج به همراه کنترلر کنسول، بهینه‌تر شده است و گیمکنان می‌توانند ویدئو، موسیقی و فایل‌های خود را به لطف مرورگر اج، در کنسول خود دریافت کنند.

بروزرسانی فصل بهار در آینده برای تمامی کاربران به صورت رسمی منتشر خواهد شد اما فعلا تنها در دسترس اینسایدر ها خواهد بود.

دیدگاهها مسدود است