http://buy-game.ir

اطلاعات جنگاهی از World War Z منتشر شد | دسته‌های ۱۰۰۰ نفره از زامبی‌ها

0


اطلاعات جنگاهی از World War Z منتشر شد | دسته‌های ۱۰۰۰ نفره از زامبی‌ها

بتازگی مدیرعامل استودیوی Saber Interactive طی مصاحبه‌ای با مجله رسمی پلی‌استیشن انگلستان، جزئیات تازه‌ای را از عنوان در دست ساخت خود به اشتراک گذاشته‌اند. مبارزه با گروه‌های عظیمی از زامبی‌ها!

World War Z عنوانی برگرفته از فیلمی با همین نام است، که در دسامبر سال گذشته توسط Paramount Pictures و Saber Interactive بررسی شد. در آن زمان تنها گفته شد که تمرکز اصلی گیم برروی بخش چندنفره است و سبکی تیراندازی خواهد داشت، و قرار است برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. تاکنون جزئیات دیگری از آن ارائه نشده بود.

بتازگی متیو کارچ (Matthew Karch) مدیرعامل استودیوی Saber Interactive مصاحبه‌ای با مجله رسمی پلی‌استیشن انگلستان (شماره ۱۴۷ ماه آوریل) داشته است. در شروع این گفتگو ایشان شفاف‌سازی کردند که گیم آن‌ها عنوانی سوم‌شخص خواهد بود که زاویه دوربین برروی شانه شخصیت تنظیم شده، زامبی‌ها در گیم نیز رفتارهای متفاوتی از خود نشان خواهند داد تا بدین وسیله در هر مرحله تجربه‌ای متمایز برای گیمکنان رقم بخورد. ماموریت‌ها در World War Z انواع مختلفی دارند، از محافظت از شخصیت‌ها و دارایی‌های خاص گرفته تا نجات بازماندگان. نقشه‌های گیم نیز در زمان عرضه شامل: نیویورک، مسکو، اورشلیم و فرودگاه کره‌ای موجود در فیلم می‌باشد، که پس از انتشار تعداد آن‌ها بیشتر خواهد شد.

اما هسته اصلی عنوان World War Z را دسته‌های پرتعداد زامبی‌های چالاک/ تندرو تشکیل می‌دهد، که براساس اظهارات آقای کارچ این چیزی است که ویژگی منحصر بفرد گیم بشمار می‌رود:

هدف ما این است که به گیمکن حق انتخاب دهیم که در هر زمان چه بصورت تک‌نفره و چه چندنفره به تجربه گیم بپردازد. از نظر من جذابیت اصلی گیم انجام آن بصورت همکاری چندنفره آنلاین است – World War Z تنها عنوانی است که تجربه‌ای تازه در بخش چندنفره را همراه با تعداد بی‌شماری از دشمنان پرسرعت پیشکش گیمکنان می‌کند. تعداد زامبی‌هایی که برروی صفحه مشاهده می‌کنید و نحوه واکنش آن‌ها در عنوان World War Z منحصر بفرد خواهد بود؛ بعنوان مثال: برای رسیدن به مناطق خاصی که در گیم‌های دیگر مکان‌های امن تلقی می‌شوند، از روی یکدیگربالا می‌روند.

مبارزه با دسته‌هایی که می‌توانند تنها متشکل از یک دشمن بزرگ و یا ۱۰۰۰ زامبی باشند، واقعا هیجان‌انگیز و اعتیادآور خواهد بود. بسیار تلاش کردیم تا گیم مثل فیلم باشد. تفاوت اصلی آن‌ها این است که در فیلم هنرپیشگان می‌توانستند از دست دشمنان فرار کنند، اما در گیم شما مجبور به مبارزه خواهید شد. می‌توانید با انفجار اتومبیل‌ها دسته‌ای از زامبی‌ها را از بین ببرید. همچنین می‌توانید دور محوطه‌ای را حصار بکشید، مین بکارید، از سیم‌خاردار و تجهیزات جنگی استفاده کنید.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا عنوان مذکور همراه با اکران قسمت دوم فیلم‌سینمایی World War Z منتشر خواهد شد یا خیر. اما در صفحه رسمی فیس‌بوک گیم اشاره شده که در سال جاری عرضه می‌شود، اما بعید بنظر می‌رسد که فیلم‌سینمایی آن امسال اکران شود.

دیدگاهها مسدود است