http://buy-game.ir

اطلاعاتی از محتویات آینده گیم Dead by Daylight منتشر شد

0


اطلاعاتی از محتویات آینده گیم Dead by Daylight منتشر شد

تیم سازنده گیم Dead by Daylight، به تازگی اطلاعاتی از محتویات آینده این گیم منتشر کرده است، محتویاتی که باعث می‌شوند تا برخی از گیمکنان باز هم پس از گذشت مدت زمانی به تجربه این گیم بپردازند. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

گیم Dead by Daylight در تاریخ ۱۴ ژوئن سال ۲۰۱۶ مصادف با ۲۵ خرداد ماه سال ۹۵، برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان منتشر شد. حال پس از گذشت دو سال، تیم سازنده این گیم یعنی استودیو Starbreeze (استاربریز) و شرکت Behaviour Interactive (بیهیویر اینتراکتیو)، اعلام کرده است که به پشتیبانی از این گیم ادامه خواهد دارد و کاربران این گیم بزودی محتویات جنگاهی را دریافت خواهند کرد. بدون شک عرضه این محتویات جنگاه می‌تواند گیمکنان زیادی را به خود جذب کند و به اعتبار سازندگان این گیم در زمینه پشتیبانی از عنوان خود، اضافه کند.

از محتویات و اضافاتی که قرار است در آینده برای گیم Dead by Daylight منتشر شود، می‌توان به چهار قاتل جنگاه، چهار نقشه جنگاه، چهار بازمانده و تعدادی آیتم تزئینی پولی جنگاه هم اشاره کرد که قرار است روند گیم را متحول کنند. از سویی دیگر دو سیستم جنگاه هم به گیم اضافه خواهد شد که بر روی تجربه گیمکنان تاثیر گذار خواهند بود. این سیستم‌ها عبارت‌اند از سیستم ربته‌بندی جنگاه و سیستم پیشرفت که سبب می‌شوند گیمکنان در هر زمان مختلف، جوایز و امتایازات متفاوتی را کسب کنند و حس تکراری بودن از گیم خارج شود.

همچنین نسخه رایانه‌های شخصی گیم Dead by Daylight، یک حالت جنگاه هم دریافت خواهد کرد که مشابه حالت PTR گیم Overwatch خواهد بود. در ادامه محتویات کوچک دیگری هم به گیم افزوده خواهند شد، مثل سیستم ضدتقلب پیشرفته تر و بخش آموزشی و تمرینی جنگاه که می‌تواند هر کاربر را به خوبی با گیم آشنا کند.

در حال حاضر سازندگان گیم Dead by Daylight، تاریخ انتشار دقیقی را برای محتویات ذکر شده مشخص نکرده‌اند اما گیمکنان این گیم می‌توانند امیدوار باشند که بزودی به این محتویات دسترسی پیدا خواهند کرد.

عنوان Dead by Daylight هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است