http://buy-game.ir

اطلاعاتی از عرضه بسته الحاقی گیم Kingdom Come: Deliverance

0


اطلاعاتی از عرضه بسته الحاقی گیم Kingdom Come: Deliverance

به تازگی اطلاعاتی جنگاه از عرضه بسته الحاقی گیم Kingdom Come: Deliverance منتشر شده است. جزئیات بیشتر خبر در ادامه مطلب قابل مطالعه است.

تقریبا چهار سال پیش بود که اولین نیوز در مورد ساخت گیم Kingdom Come: Deliverance منتشر شد. استودیو سازنده این گیم یعنی وارهورس (Warhorse)، برای ساخت این گیم و به دست آوردن سرمایه اولیه، کمپینی را در کیک‌استارتر تشکیل نمود. این استودیو برای جمع آوری سرمایه‌ای بیشتر، یک‌ سری وعده به کاربران داد و در جریان آنان اعلام کرد که بعد از انتشار گیم، محتویات اضافی و بسته‌های الحاقی برای گیم منتشر خواهند شد. مثل اضافه شدن یک شخصیت مونث قابل گیم، یک سگ همراه و حالت جنگاه Tournament! اکنون بعد از گذشت مدت زمان زیادی از این وعده‌ها، درحالی که تقریبا یک ماه هم از انتشار گیم گذشته است، هیچ بسته الحاقی یا محتویات اضافی برای این منتشر نشده و کاربران این گیم همچنان منتظر این محتویات هستند.

به تازگی مدیر روابط عمومی استودیو وارهورس یعنی توبیاس استولز زویلینگ (Tobias Stolz-Zwilling)، در مورد عرضه این محتویات و بسته الحاقی گیم، صحبت‌هایی داشته است:

اهداف و محتویاتی که در کمپین کیک‌استارتر از آن‌ها صحبت شد، در حال حاضر در حال توسعه هستند و مراحل ساخت خود را پشت سر می‌گذارند. اما هنوز مشخص نیست که مراحل توسعه این محتویات چه زمان به پایان برسد.

بدون شک کاربران و طرفداران گیم Kingdom Come: Deliverance، منتظر انتشار این محتویات هستند و دوست‌دارند تا هرچه زود تر با شخصیت مونث این گیم و سگ همراه جنگاه گیم کنند.

همان طور که گفته شد، کمپین کیک استارتر گیم Kingdom Come: Deliverance در سال ۲۰۱۴ به طور رسمی تشکیل شد و سازندگان این گیم در جریان این کمپین، درخواست ۳۰۰ هزار پوند را داشتند. اما با گذشت مدت زمانی، چیزی فراتر از این مبلع به دست سازندگان رسید و در نهایت مبلغ پایانی جمع آوری شده، ۱٫۱ میلیون پوند اعلام شد. بعد از آن استودیو وارهورس لیستی را منتشر کرد و در آن اعلام نمود که چه چیزهایی بعد از انتشار رسمی این گیم، به عنوان بسته الحاقی و محتویات اضافی منتشر خواهند شد. مثل ساخت یک شخصیت مونث قابل گیم، بهره مندی از تکنولوژی موشن پیکچر و در نهایت اضافه شدن یک سگ همراه به گیم که میچتواند به شخصیت اصلی گیم کمک کند. همچنین سازندگان اعلام کرده بودند که بعد از عرضه این عنوان، حالت رقابتی تورنامنت (Tournament) و یک بخش تمرینی و آموزشی جنگاه برای مبارزات گیم منتشر خواهد شد.

تیم سازنده گیم Kingdom Come: Deliverance در سال ۲۰۱۶ همکاری خود را با شرکت Deep Silver آغاز نمود. البته این شرکت به تازگی و به طور رسمی اعلام کرده است که هیچ دخالت یا تاثیری در کمپین مالی گیم نداشته و به همین دلیل، خود را نسبت به اعتراض‌هایی که در مورد وعده‌های بعد از انتشار این عنوان، از سوی کاربران به تیم سازنده این گیم ارائه شده است، جدا کرده.

تمامی این‌ها باعث شد تا بالاخره استودیو وارهورس از سکوت خبری خود بیرون بیاید. در نهایت کارگردان اصلی این گیم یعنی دنیل وارا (Daniel Vávra) اعلام کرد که بسته الحاقی این گیم در حال توسعه است و بزودی منتشر خواهد شد. این بسته الحاقی شخصیت مونث قابل گیم و سگ همراه را شامل می‌شود.

 

دیدگاهها مسدود است