http://buy-game.ir

اضافه شدن یک قابلیت جنگاه به شخصیت Moira در گیم Overwatch

0


اضافه شدن یک قابلیت جنگاه به شخصیت Moira در گیم Overwatch

به تازگی شرکت بلیزارد، یک قابلیت جنگاه به شخصیت Moira در سرورهای آزمایشی عنوان Overwatch اضافه کرده است. با این قابلیت Moira می‌تواند با دیگر گیمکنان بهتر ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را شفا دهد.

شخصیت Moira در ماه نوامبر به گیم Overwatch اضافه شد و از آن زمان تا کنون ثابت کرده که یک شخصیت نسبتا منحصر به‌فرد است. جدا از اینکه اون یک شفا دهنده ی فوق العاده است، همچنین به بعضی از دشمنان آسیب‌هایی هم وارد می‌کند. با این حال Moira نمی‌تواند به طور مداوم مانند دیگر شخصیت‌های شفا دهنده همچون Mercy و Zenyatta عمل شفا دهندگی انجام دهد؛ به عبارتی دیگر او در مسابقات پس از مدت زمان کوتاهی قادر به شفا دادن گیمکنان نخواهد بود.

به تازگی یک قابلیت جنگاه به شخصیت Moira در سرورهای آزمایشی عنوان Overwatch اضافه شده است. با این قابلیت Moira می‌تواند با دیگر گیمکنان بهتر ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را شفا دهد. هنگامی که Moira برای مدت زمان کوتاهی قدرت شفا دهندگی خود را از دست می‌دهد، از این دو جمله استفاده می‌کند:

” هنوز آماده نیستم! ” یا ” باید دوباره قدرتم را به دست بیاورم. “

هر چند که اضافه شدن این ویژگی‌ برای شخصیت Moira، قابلیت چندان بزرگی نیست اما می‌تواند کارایی‌های خوبی داشته باشد. از آن جایی که در گیم نمی‌توان از گفت‌وگوی شنیداری استفاده کرد، این قابلیت به Moira اجازه می‌دهد که با گیمکنان دیگر بهتر ارتباط برقرار کند، همچنین از این به بعد گیمکنان مجبور نیستند وقت خود را برای درخواست شفا دهندگی هدر دهند.

آخرین به‌روزرسانی عنوان Overwatch برای رایانه‌های شخصی در دسترس است که شامل تغییرات ایجاد شده در رابط کاربری، شخصیت‌ها، تغییرات ایجاد شده در نقشه و همچنین اضافه شدن یک قابلیت جنگاه برای شخصیت Moira می‌شود. به عنوان مثال شرکت بلیزارد، شفافیت و عملکرد حرکات Moira به خصوص انعطاف پذیری او که در حملات سریع باعث بروز مشکلاتی می‌شُده را افزایش داده است، در همین حال شدت تخریب موشک‌های کوچک شخصیت D.Va نیز کاهش یافته است.

در انتها باید گفت که به‌روز‌رسانی عنوان Overwatch بر روی سرورهای آزمایشی در دسترس است اما انتظار می‌رود که طی هفته‌های آینده به صورت رسمی برای رایانه‌های شخصی منتشر شود.

در نیوز دیگر مربوط به گیم Overwatch، هفته‌ی اخیر شخصیت کمکی جنگاهی به نام Birgitte به گیم اضافه شد. به وسیله آن به‌روز‌رسانی، شخصیت Sombra کمی در هک کردن کند تر شده و هر دو ثانیه یک بار می تواند این کار را انجام دهد اما در نقطه‌ی مقابل، جلوگیری از هک شدن توسط Sombra نیز کمی سخت‌تر شده است.

شما می توانید تریلر منتشر شده از نحوه عملکرد Moira را در قسمت پایین مشاهده نمایید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دیدگاهها مسدود است