http://buy-game.ir

استودیو دایس همچنان از گیم Battlefield 1 پشتیبانی خواهد کرد

0


استودیو دایس همچنان از گیم Battlefield 1 پشتیبانی خواهد کرد

به تازگی استودیو دایس (DICE) به صورت رسمی اعلام کرده است که همچنان از گیم Battlefield 1 پشتیبانی خواهد کرد و محتویاتی برای این گیم عرضه خواهد شد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

همان طور که اطلاع دارید، در جریان یک برنامه‌ریزی طولانی مدت برای گیم Battlefield 1، استودیو دایس در یک بازه زمانی چهار بسته الحاقی متفاوت را برای گیم Battlefield 1 منتشر کرد که هرکدام از آنان نقشه‌ها، وسایل نقلیه، اسلحه‌ها، حالت‌ها و قابلیت‌های جنگاهی را به گیم اضافه کردند و این باعث شد تا در مدت زمانی طولانی، همچنان گیمکنان زیادی به تجربه این گیم بپردازند. در حال حاضر هم میزان کاربران این گیم محبوب، در حد و اندازه‌ی قابل قبول یا حتی بالایی قرار دارد و این درحالی است که دو سال از انتشار این گیم می‌گذرد.

آخرین بسته الحاقی این گیم، Apocalypse نام دارد که تقریبا یک ماه پیش برای این گیم منتشر شد و چند نقشه، وسایل نقلیه و اسلحه جنگاه را به گیم اضافه کرد. حال با انتشار آخرین بسته الحاقی گیم Battlefield 1، این سئوال برای کاربران آن پیش می‌آید که آیا استودیو دایس و تیم سازنده این عنوان همچنان از این گیم پشتیبانی خواهند کرد یا خیر؟ این درحالی است که در چند هفته اخیر شایعات زیادی از بررسی نسخه بعدی گیم Battlefield به گوش می‌رسد و قرار است تا گیمکنان زیادی را مثل نسخه Battlefield 1، به خود جذب کند.

اکنون پیرامون جنگاهترین نیوز این گیم، به تازگی استودیو دایس اعلام کرده است که همچنان از گیم Battlefield 1 پشتیبانی خواهد کرد و محتویات و بروزرسانی‌های متعددی برای این عنوان عرضه خواهد شد. در جریان این موضوع یکی از مدیران استودیو دایس یعنی یعقوب اجمال (Jaqub Ajmal)، اعلام کرد که در ادامه پشتیبانی از گیم Battlefield 1 متوقف نخواهد شد و کاربران این گیم می‌توانند در آینده باز هم منتظر انتشار محتویاتی برای این گیم باشند. در واقع استودیو دایس در حال حاضر، تمرکز اصلی خود را بر روی ساخت نسخه بعدی این سری گیم گذاشته اما از سویی دیگر، یک تیم کوچک وظیفه دارد تا بر روی محتویات و بروزرسانی‌های گیم Battlefield 1 کار کند و آنان را در اختیار کاربران این گیم قرار دهد.

حال در بروزرسانی که قرار است بزودی برای این گیم منتشر شود، اسلحه‌های جنگاهی در دسترس کاربران خواهد بود که طبق گفته سازندگان، تنوع اسلحه‌های این بروزرسان از اسلحه‌های بسته الحاقی Apocalypse بیشتر خواهد بود. لیست اسلحه‌هایی که در بروزرسانی بعدی گیم حضور دارند:

  • Sjögren Inertial “Slug”
  • Machine Pistol M1912/P16 “Experimental”
  • M1917 “Patrol Carbine”
  • Ribeyrolles 1918 “Optical”
  • Ross MkIII “Infantry”
  • Arisaka “Patrol”
  • Carcano “Patrol Carbine”
  • M1917 Enfield “Silenced”

در نهایت سیستم Community Test Environment هم برای باری دیگر در دسترس کاربران قرار گرفته و گیمکنان می‌توانند با مراجعه به این بخش و ثبت نام در آن، به صورت آزمایشی به تجربه اسلحه‌های جنگاه گیم بپردازند.

عنوان Battlefield 1 در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است