http://buy-game.ir

احتمال بالای عرضه Hellblade: Senua’s Sacrifice برای اکس باکس وان

0


احتمال بالای عرضه Hellblade: Senua’s Sacrifice برای اکس باکس وان

به نظر می‌رسد که طرفداران کنسول اکس باکس وان می‌توانند خوشحال باشند چرا که یکی از عناوین تحسین شده سال ۲۰۱۷ یعنی Hellblade: Senua’s Sacrifice احتمالاً برای این کنسول عرضه خواهد شد!

گیم Hellblade: Senua’s Sacrifice جزو عناوین موفق سال ۲۰۱۷ بود که هم توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند و هم فروش جالبی را تجربه کند. این گیم فقط روی دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود ولی به نظر می‌رسد که بزودی باید شاهد عرضه آن روی کنسول اکس باکس وان هم باشیم. به تازگی سازمان رده بندی سنی گیم‌های ویدئویی در کشور تایوان گیم Hellblade: Senua’s Sacrifice را برای پلتفرم اکس باکس وان رده بندی سنی کرده است، که احتمال عرضه این پورت از گیم را نشان می‌دهد.

البته این تنها اتفاق جالبی که نشان از عرضه گیم Hellblade: Senua’s Sacrifice برای اکس باکس وان دارد، نیست. در سازمان رده بندی سنی گیم‌های ویدئویی در کشور استرالیا هم این گیم رده بندی سنی شده است. وقتی سازمان‌های رسمی رده بندی سنی دو کشور یک گیم را برای پلتفرمی خاص رده بندی سنی می‌کنند، به آن معناست که به احتمال بسیار قوی باید بزودی منتظر رونمایی از آن نسخه از گیم باشیم. هنوز خود استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) به عنوان سازنده و ناشر این گیم، خبری در مورد عرضه این نسخه از گیم Hellblade: Senua’s Sacrifice نداده است ولی همان طور که اشاره شد، رده بندی شدن این گیم برای پلتفرم اکس باکس وان توسط دو سازمان خود می‌تواند سند محکمی برای تائید این نکته باشد که بزودی کاربران کنسول اکس باکس وان هم می‌توانند یکی از عناوین ناب و دوست داشتنی سال گذشته را تجربه کنند.

گیم Hellblade: Senua’s Sacrifice که در ماه آگوست سال ۲۰۱۷ برای پلی استیشن ۴ و رایانه‎های شخصی عرضه شد، در مورد دختری از قوم سلت به نام سنوا (Senua) بود که به دنبال مرگ خانواده‌ و عزیزان‌اش راهی یک سفر شخصی و بسیار خطرناک می‌‎شد. این گیم توانست در هنگام عرضه نظر منتقدان را به خود جلب کند و جنبه‌های مختلفی از آن از سوی اصحاب رسانه ستوده شد.

قبلاً هم نینجا تئوری هیچ گاه اعلام نکرده بود که گیم Hellblade: Senua’s Sacrifice هیچ وقت برای اکس باکس وان عرضه نخواهد شد و اعلام کرده بود که به خاطر محدودیت در منابع و افراد توسعه دهنده حاضر در این استودیو، در هنگام عرضه گیم انتشار آن روی اکس باکس وان امری ممکن نبود. بزودی باید منتظر اعلام نیوز رسمی در مورد نسخه اکس باکس وان گیم Hellblade: Senua’s Sacrifice بود.

دیدگاهها مسدود است