http://buy-game.ir

The Surge 2 طراحی جهان آزاد خواهد داشت + جزئیات بیشتر

0


The Surge 2 طراحی جهان آزاد خواهد داشت + جزئیات بیشتر

در عنوان The Surge 2 شما علاوه بر امکان ساخت شخصیت مورد نظر خود، می‌توانید از محیط‌های جهان آزاد این گیم نیز لذت کافی ببرید و یا به تعامل با NPC ها و یا دشمنان جنگاه این گیم بپردازید و خود را با چالش‌های جنگاه روبه‌رو کنید.

عنوان The Surge 2 دومین نسخه از این سری است که توسط Deck13 توسعه پیدا می‌کند. در روزهای گذشته اعلام شد که توسعه دهندگان این گیم قول این را داده‌اند که تجربه بهتری نسبت به نسخه اول این گیم،‌ در اختیار کاربران قرار دهند و ویژگی‌های جنگاه زیادی، برای تحقق این مهم به گیم اضافه کنند. بیش از این جزئیات دیگری در اختیار کاربران قرار داده نشد و اعلام جزئیات بیشتر به روز‌های آتی موکول شد. حال به لطف برخی مصاحبه‌های جنگاه که توسعه دهندگان این گیم انجام داده‌اند، ما اطلاعات بیشتری از این گیم به دست آورده‌ایم که در ادامه با شما در میان خواهیم گذاشت.

کارگردان این عنوان یعنی جان کلوزه (Jan Klose) و همینطور یکی از طراحان این گیم با نام آدام هتنی (Adam Hetenyi) در مصاحبه با وبسایت‌های اروپایی Hobby Consolas و همینطور Everyeye اطلاعات جنگاه و جالب توجهی را از این گیم به اشتراک گذاشته‌اند. برای کسانی که در گذشته تجربه سری The Surge را داشته‌اند، اعلام شده است که نسخه جنگاه این گیم بر خلاف نسخه اول آن، یک پروتاگونیست (شخصیت مثبت) مشخص نخواهد داشت و گیم‌بازان به لطف امکان طراحی شخصیت در این گیم، می‌توانند شخصیت مورد نظر خود را خلق کنند. همچنین یکی دیگر از اطلاعاتی که توسط تیم سازنده این عنوان، بیان شده این است که Warren همچنان در این گیم حضور خواهد داشت اما مشخص نیست که در چه نقشی و در چه جایگاهی در این گیم حضور پیدا خواهد کرد.

همچنین تیم توسعه دهنده این گیم طراحی محیط این گیم را به طور کلی اطلاح کرده است. The Surge 2 در کل شهر جریان خواهد داشت که این شهر عظیم از مناطق به هم پیوسته زیادی تشکیل شده و همین امر تنوع و در عین حال همبستگی بسیار خوبی به محیط‌های این گیم بخشیده است که در نهایت باعث سردرگمی گیم‌بازن نخواهد شد. گیم‌بازان در این گیم می‌توانند در حین گشت و گذار در مناطق متنوع محیط، به انجام مراحل اصلی و فرعی زیادی که برایشان در نظر گرفته شده است بپردازند و یا به تعامل با NPC های این گیم بپردازند و یا حتی رفتار خشونت آمیز با آن‌ها داشته باشند.

درجه سختی نیز در این گیم نسبت به نسخه اول آن بهینه سازی بسیار خوبی را شاهد بوده است. دشمنان به خوبی با حرکات گیم‌باز انطباق پیدا می‌کنند و عکس العمل مناسب را در هر موقعیت، به خوبی از خود نشان می‌دهند. زمانی که در The Surge 2 دشمنان به صورت گروهی به گیم‌باز حمله می‌کنند، باهوش‌تر از حالت عادی جلوه می‌کنند و عکس‌العمل‌های بسیار ماسبی به نمایش می‌گذارند. همچنین دشمنان جنگاهی نیز در این گیم مشاهده می‌شوند که با نام exoskeleton شناخته می‌شوند و در طی گیم در تلاش هستند تا با ربودن سلاح و زره گیم‌باز، به او ضربه وارد کنند.

عنوان The Surge 2 در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۹ برای کاربران ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و همینطور رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. ما بلافاصله پس از اطلاع از آخرین جزئیات گیم، آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت بنابراین شما می‌توانید با دنبال کردن ما از آخرین نیوز مربوط به این گیم و همینطور سایر نیوز دنیای گیم‌های رایانه‌ای مطلع شوید.

دیدگاهها مسدود است