http://buy-game.ir

The Lost Child برای نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد

0


The Lost Child برای نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد

یک پلتفرم دیگر هم به جمع پلتفرم‌هایی که صاحب گیم The Lost Child خواهند شد، اضافه شده است! این گیم قرار است تا برای کنسول نینتندو سوییچ هم منتشر شود.

نیس امریکا (NIS America) به عنوان کمپانی ناشر گیم The Lost Child، اثر جنگاه کارگردان گیم El Shaddai: Ascension of the Metatron یعنی تاکیاسو ساواکی (Takeyasu Sawaki) که تاکنون برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا بررسی شده بود، اعلام کرده که این گیم برای نینتندو سوییج هم عرضه خواهد شد و این نسخه از گیم در غرب هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

The Lost Child یک گیم نقش آفرینی نوبتی، مربوط به سیاه چاله‌هاست که در همان دنیای El Shaddai جریان دارد و علاوه بر کارگردانی، وظیفه طراحی شخصیت‌های The Lost Child هم بر عهده ساواکی است. او این وظایف را در گیم El Shaddai: Ascension of the Metatron هم بر عهده داشت.

داستان گیم The Lost Child در مورد هایاتو ایبوکی (Hayato Ibuki) است که ناگهان وارد یک جنگ بین نیروهای خیر و شر می‌شود. به دنبال تحقیق در مورد یک سری خودکشی‌های زنجیره‌ای در توکیو، هایاتوی کنجکاو کم کم پایش به یک جنگ بزرگ با نیروهای شیطانی باز می‌شود و در این بین او باید به دنبال دست و پا کردن همراهان و دوستان و یارانی برای خود باشد.

در گیم پلی گیم شاهد المان‌های جالبی هستیم. مثلاً در گیم The Lost Child امکان به سلطه درآوردن دشمنان و استفاده از آن‌ها به عنوان یاران خودی وجود دارد. حتی می‌توان آن‌ها را شخصی سازی کرد یا سطح آن‌ها را ارتقا داد. در این گیم بیش از ۱۰۰ دشمن منحصر به فرد وجود دارد و هر یک ۳ حالت مختلف خواهند داشت. به غیر از این موارد، بیش از ۲۵۰ مهارت یا همان Skill نیز برای همراهان وجود خواهد داشت که نسبت به دشمنان تسخیر شده و سطح شما قابل آزادسازی خواهد بود. همچنین سیاه چاله‌های مختلفی در گیم وجود خواهد داشت که از نظر تعداد لایه با هم تفاوت‌های بسیاری دارند ولی حتی در گیم شاهد یک سیاه چاله ۱۰۰ لایه نیز خواهیم بود تا مهارت‌های گیمکنان را محک بزند.

گیم The Lost Child برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا، در کنار کنسول جنگاه نینتندو یعنی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. نکته جالب آن است که این گیم در غرب فقط به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. حداقل تا کنون که نیوز اینطور به گوش رسیده است.

دیدگاهها مسدود است