http://buy-game.ir

ESRB برچسب جنگاه پرداخت های درون برنامه‌ای را بر گیم ها اعمال خواهد کرد

0


ESRB برچسب جنگاه پرداخت های درون برنامه‌ای را بر گیم ها اعمال خواهد کرد

چند ماهی می‌شود که بحث پرداخت‌های درون برنامه‌ای تبدیل به موضوعی داغ برای کاربران و توسعه دهندگان شده است. گفتنی‌های بسیاری تا به امروز گفته شد اما Entertainment Software Rating Board (به اختصار ESRB) تا این لحظه سکوت اختیار کرده بود. بعد از ماه‌ها ESRB بالاخره سکوت خود را شکست و شیوه‌ی برخورد خود با این پرداخت‌های درون برنامه‌ای را مشخص کرد.

این خبر به صورت رسمی از صفحه‌ی توییتر اصلی Entertainment Software Rating Board نقل می‌شود. Entertainment Software Rating Board اعلام کرد که تمامی گیم‌هایی که به صورت فیزیکی عرضه شده و دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای هستند با لیبلی مخصوص علامت گذاری خواهند شد تا خریداران از این موضوع آگاه باشند. همچنین در اعلامیه‌ی منتشر شده خاطر نشان شده است که این برچسب‌های مخصوص، در سمت راست قسمت پایین جعبه‌ی گیم‌ها قابل رویت هستند. این برچسب در کنار برچسب‌های فعلی Blood and Gore و Strong Language اضافه خواهد شد. تمامی عناوینی که دارای هرگونه محتوای اضافی قابل خرید همچون ارز مجازی داخل گیم، سیزن پس، اشتراک دوره‌ای و لوت باکس باشند این برچسب را دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این برچسب جنگاه Entertainment Software Rating Board کمپین جنگاهی را آغاز کرده است تا به سرپرستان کودکان در مدیریت وقت و هزینه‌ی مصرفی آن‌ها برای گیم‌ها کمک کند. این ابزار Parental Tools نام دارد و مادر پدرها می‌توانند بر پرداخت‌های درون برنامه‌ای فرزندانشان نیز نظارت داشته باشند.

دیدگاهها مسدود است