http://buy-game.ir

A Viking saga برای PC

0


قصه ۹ دنیای وایکینگ –   Nine Worlds : A Viking saga PC Game

| دریافت گیم قصه ۹ دنیای وایکینگ –  Nine Worlds : A Viking saga برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن ALIAS گیم  Nine Worlds : A Viking saga |

| سال انتشار : ۲۰۱۷ |

 

logo

 

 

توضیحات گیم : با Nine Worlds : A Viking saga به دنیای وایکینگ ها سلام کنید . در “میدگارد” زندگی انسان ها تقریبا غیرممکن و نشدنی است . شما این را فهمیده اید که برای خروج از  میدگارد جان سالم به در نخواهید برد . شما یک وایکینگ واقعی از نوادگان وایکینگ ها هستید که سالهاست کسی از آن ها خبر ندارد . در خون شما ، شکست معنایی ندارد و فقط شما پیروز میدان هستید  . اخیرا در جنگی ، کشتی شما خراب شده و در نزدیکی ” میدگارد” به گل نشسته است و شما راهی به جز ورود به ” میدگارد” ندارید . در نخست ، جنگ در دریا شروع شده بود که متاسفانه دشمن با شلیک یک توپ به سمت شما کشتی شما را غرق کرد . غرق شدن در آب های آزاد ممکن است خیلی خطرناک باشید . شما حالا در حال غرق شدن هستید و برادران خود را در آغوش گرفته اید و همچنین نباید فراموش کنید که کشتی شما از غنیمت هایی که از دشمنان گرفته اید پر شده است و وزن کشتی چندین برابر وزن واقعی آن شده است . پس مراقب طلا ها و غنیمت هایی که از دشمن گرفته اید نیز باشید . چون ممکن است کسی آن ها را بدزدد یا آب آن ها به درون خود فرو برد . در اینجا داستان ما شروع میشود . بپرید ، با شمشیرتان دشمنان را تکه تکه کنید . زره خود را آماده کنید . در این منطقه جادو حرف اول را میزند ولی شما یک جادوگر نیستید . شما یک وایکینگ شجاع هستید که با قدرت خود جلوی جادو می ایستد و به دنیا نشان میدهد که چه کسی است و وایکینگ ها چه کسانی هستند . شرکت سازنده گفته است که این گیم را هرگز اجرا نکنید . چون ممکن است به دلیل هیجانی بودن این گیم ، منفجر شوید !!! Nine Worlds : A Viking saga در سبک اکشن  و ماجرایی  می باشد که توسط استودیو Aperico Software   طراحی شده است و کمپانی Aperico Software  آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

1

 

2

 

3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows XP
Processor: Dual-core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Any card with openGL 2.0 support and at least 128 MB RAM
Storage: 125 MB available space
Sound Card: Any

» سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7
Processor: Quad-core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Any card with openGL 2.0 support and at least 512 MB RAM
Storage: 125 MB available space
Sound Card: Stereo sound card

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 102 MB

 

 

 

دیدگاهها مسدود است