http://buy-game.ir

۲۵۰ هزار دلار پول درون گیم در دسترس گیمکنان عنوان GTA Online قرار گرفت

0


۲۵۰ هزار دلار پول درون گیم در دسترس گیمکنان عنوان GTA Online قرار گرفت

در تازه ترین نیوز گیم‌ها، اعلام شده است که گیمکنان گیم محبوب GTA Online، می‌توانند با ورود به این عنوان ۲۵۰ هزار دلار پول درون گیم را دریافت کنند. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب قابل مطالعه است.

شرکت بزرگ راک‌استار یعنی سازنده گیم GTA Online، هر چند وقت یکبار پاداش‌هایی را برای گیمکنان در دسترس قرار می‌دهد. حال به تازگی ۲۵۰ هزار دلار پول درون گیم برای کاربران این گیم تدارک نگاهه شده است و گیمکنان می‌توانند با استفاده از آن، اجناس درون گیم و هر چیز دیگر را خریداری کنند.

در واقع اداره خزانه داری شهر بزرگ San Andreas، قصد دارد تا شهروندان خود را خوشحال کند و پاداش بسیار خوبی را به آنان هدیه کند. از حالا تا تاریخ ۲۶ فوریه مصادف با ۷ اسفند ماه، گیمکنان فرصت دارند تا با ورود به گیم، ۲۵۰ هزار دلار پول خود را دریافت کنند. البته این پول به سرعت به آن‌ها داده نمی‌شود و شاید برای افرادی زمان‌بر شود. سازندگان تاریخ انتقال این پول به حساب‌های بانکی گیمکنان را در بازه زمانی ۲۷ فوریه تا ۶ مارس مصادف با ۸ تا ۱۵ اسفند ماه، اعلام کرده اند.

خبر خوب دیگر هم این است که گیمکنان می‌توانند از الان تا تاریخ ۷ اسفند ماه، به وسیله ی هر خریدی که در گیم داشته باشند، ۱۰ درصد از مبلغ پرداختی خود را دریافت کنند و برای مثال اگر فردی ۵۰۰ هزار دلار در گیم پرداخت کند، می‌تواند شاهد بازگشت ۵۰ هزار دلار به حساب خود باشد. در واقع سقف دریافت این پول، ۱ میلیون دلار خواهد بود که البته برای دریافت این رقم، می‌بایست ۱۰ میلیون در گیم خرج کرده باشید که شاید کمتر کسی چنین کاری را انجام دهد. تمامی این پول‌ها، روز بعد و در تاریخ ۸ اسفند ماه در دسترس گیمکنان قرار می‌گیرند.

همچنین تعدادی تخفیف جنگاه هم برای گیمکنان تدارک نگاهه است. مثل ۲۵ درصد تخفیف برای خرید دفتر های اجرایی یا همان Executive Offices، بالگرد نظامی Nagasaki Buzzard و تعدادی وسیله نقلیه دیگر که شامل تخفیف شده است. در حال حاضر یک سری پاداش و تخفیف جنگاه هم به صورت هفتگی برای این منتشر شده است که در دسترس کاربران بوده که هنوز مهلت آن‌ها به پایان نرسیده است. از مهم ترین این پاداش‌ها می‌توان به وسیله نقلیه Vapid Hustler اشاره کرد.

گیم GTA Online در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است