http://buy-game.ir

گیم Bleed 2 تا کمتر از دو هفته دیگر برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

0


گیم Bleed 2 تا کمتر از دو هفته دیگر برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

امروز تاریخ انتشار گیم Bleed 2 برای کنسول نینتندو سوییچ مشخص شد و گیم‌بازان و کاربران این کنسول ترکیبی می‌توانند به زودی و در کمتر از دو هفته دیگر، این عنوان را روی کنسول خود تجربه نمایند. به مناسبت این خبر هم تریلر جنگاهی از گیم Bleed 2 منتشر شده که ما را با نسخه نینتندو سوییچ آشنا می‌کند.

Bleed 2 از آن دست عناوینی است که تجربه آن به صورت دستی و قابل حمل، لذت بیشتری دارد. از زمانی که این گیم به طور رسمی منتشر شده، گیم‌بازان بسیاری منتظر هستند تا سرانجام آن را روی یک کنسول قابل حمل ببینند. حال، به نظر می‌رسد گیم‌بازان نباید مدت زمان بیشتری را صبر کنند چرا که سازندگان گیم، یعنی Digerati و Bootdisk Revolution و استودیوی Nephilim Game، به تازگی اعلام کرده‌اند که این عنوان اکشن ماجرایی سکوگیم راه خود را به زودی به کنسول ترکیبی محبوب شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ باز خواهد کرد. این طور که سازندگان اعلام کرده‌اند، گیم Bleed 2 در تاریخ ۸ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

علاوه بر بررسی گیم Bleed 2 برای نینتندو سوییچ، یک تریلر جنگاه نیز از در دسترس گیم‌بازان قرار گرفته است. در این تریلر که مخصوص نسخه سوییچ است، گیم‌پلی گیم را مشاهده می‌کنیم و این که Bleed 2 روی نینتندو سوییچ چگونه به نظر می‌رسد و تجربه می‌شود.

برای کسانی که با گیم آشنایی چندانی ندارند باید بگویم که در Bleed 2 شما در نقش یک دختر به نام Wryn گیم می‌کنید و باید به همراه او هفت مرحله کاملا متفاوت را رد کرده و بیست و پنج غولآخر مختلف را شکست دهید. بهترین بخش در گیم‌پلی گیم ‌Bleed 2 این جا است که می‌توان آن را به طور کامل با یک شخص دیگری تجربه کرد و کلی سرگرم شد. این گیم همچنین سه حالت یا مود مختلف دارد؛ مود آرکید که گیم بازان را مجبور می‌کند با یک جان کل گیم را به اتمام برسانند و از این راه آن ها را به چالش می‌کشد، مود چالش که Wryn را در یک زمان در مقابل ۳ غولآخر مختلف قرار می‌دهد و باید همزمان با آن ها مبارزه کرد و در آخر مود بی پایان (Endless) که گیم‌بازان را در مراحل تصادفی قرار می‌دهد و تا وقتی گیم‌باز جان خود را از دست ندهد، این مود ادامه پیدا می‌کند.

به احتمال زیاد گیم Bleed 2 قابلیت ها و عناصر انحصاری و جالبی را در نسخه نینتندو سوییچ خواهد داشت اما تا الان هیچ کدام از آن ها به صورت رسمی بررسی نشده‌اند و حتی نمی‌دانیم قابلیت و ویژگی انحصاری برای سوییچ وجود خواهد داشت یا خیر.

گیم Bleed 2 در ابتدا در سال گذشته (۸ ماه فوریه سال ۲۰۱۷) برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شده بود و حال، قرار است در تاریخ ۸ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ در دسترس قرار بگیرد. شما عزیزان می‌توانید تریلر جنگاه گیم Bleed را که مخصوص نسخه نینتندو سوییچ است در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

دیدگاهها مسدود است