http://buy-game.ir

گیم Assetto Corsa: Ultimate Edition برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر خواهد شد

0


گیم Assetto Corsa: Ultimate Edition برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر خواهد شد

استودیوی کونوس سیمولیشنز (Kunos Simulations) و شرکت ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) از عنوان Assetto Corsa: Ultimate Edition که کاملترین نسخه از این گیم شبیه‌ساز رانندگی و ایتالیایی است، رونمایی به عمل آوردند.

این نسخه ویژه برای دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت و شامل جنگاهترین و به‌روزشده‌ترین نسخه موجود از گیم Assetto Corsa می‌شود که تمامی ماشین‌ها و پیست‌هایی که پیشتر در بسته‌هایی نظیر Prestige pack، Porsche Pack، Red Pack, Ready To Race pack، Japanese Pack و بسته الحاقی Ferrari 70th Anniversary منتشر شده بودند هم می‌شود.

گیم Assetto Corsa: Ultimate Edition شامل ۱۷۸ ماشین رویایی از شرکت‌های تولید ماشین مطرح نظیر فراری (Ferrari)، پورشه (Porsche)، بی‌ام‌دبلیو (BMW)، آئودی (Audi)، لامبورگینی (Lamborghini)، مک‌لارن (McLaren)، پراگ (Prague)، شورولت (Corvette)، مازراتی (Maserati)، لوتوس (Lotus) و بسیاری دیگر از مارک‌های معتبر خودرویی و نیز نسخه‌های ویژه‌ای که با همکاری سازندگان طراحی شده است، می‌شود.

هر خودرو به طرز شگفت‌انگیزی با کوچک‌ترین جزئیات از هر دو نظر زیبایی‌شناسی و فیزیکی طراحی شده است و سازندگان از اطلاعات رسمی منتشر شده از سوی تولیدکنندگان خودرو بهترین بهره را برده‌اند.

گیم Assetto Corsa: Ultimate Edition شامل ۳۳ پیست در ۱۶ منطقه مختلف می‌شود که از جمله‌ مشهورترین آن‌ها می‌توان به Spa Francorchamps، Nürburgring-Nordschleife، Laguna Seca و بیشتر اشاره داشت. این پیست‌ها با بالاترین دقت ممکن از روی نمونه واقعی خود و به واسطه استفاده از تکنولوژی اسکن لیزری از نو طراحی شده‌اند که این عمل، با استقاده از موتور فیزیکی پیشرفته‌ای و همکاری ویژه با شرکت‌های تولیدکننده خودرو صورت گرفته است. برخی ویژگی‌های این گیم از جمله سایش خاص ماشین‌ها، گرمایش لاستیک‌ها، گرده افشانی و فشار لاستیک‌ها تاکنون در هیچ شبیه‌ساز دیگری نگاهه نشده است.

گیمکنان می‌توانند به صورت تک نفره به تجربه این گیم بپردازند هرچند که چالش‌هایی به صورت آنلاین و چند نفره هم برای این عنوان در نظر گرفته شده است که می‌توانید با دوستان خود به تجربه آن‌ها بپردازید. علاوه بر این‌ها، شما می‌توانید نحوه رانندگی خود را با تنظیم پارامتر‌های مختلف متناسب با سبک خاص رانندگی خود شخصی‌سازی کنند.

در انتها باید اشاره کنیم که قرار است در تاریخ چهارشنبه ۲ اسفند (۲۱ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) اطلاعیه جنگاه و بسیار مهمی از این گیم منتشر گردد. Assetto Corsa: Ultimate Edition در تاریخ جمعه ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۷ (۲۰ آوریل ۲۰۱۸) به صورت فیزیکی و دیجیتالی برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار خواهد داشت. در ادامه می‌توانید جنگاهترین تریلر منتشر شده از این گیم را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است