http://buy-game.ir

کارگردان فیلم Metal Gear Solid: گیم Death Stranding صحنه‌های سینمائی فوق‌العاده‌ای دارد

0


کارگردان فیلم Metal Gear Solid: گیم Death Stranding صحنه‌های سینمائی فوق‌العاده‌ای دارد

این روزها جوردن وت-رابرتز (Jordan Vogt-Roberts)، کارگردان فیلم Kong: Skull Island «کونگ: جزیره جمجمه»، رابطه نزدیکی با هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، مغز متفکر سری گیم‌های محبوب Metal Gear Solid دارد چراکه وی وظیفه کارگردانی اقتباس سینمائی این مجموعه را بر عهده گرفته است. ظاهراً اخیراً کوجیما از رابرتز دعوت کرده تا یکی از صحنه‌های سینمائی گیم در دست ساخت خود یعنی عنوان مورد انتظار Death Stranding را تماشا کند و پس از این اقدام، این کارگردان هالیوودی نظر خود را در خصوص آن اعلام کرده که کاملاً مثبت است.

رابرتز در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توییتر در خصوص این صحنه سینمائی صحبت کرده است. وی در این زمینه اظهار داشت که وی برای مدتی طولانی است که صحنه‌های سینمائی کارگردانی شده توسط هیدئو کوجیما را تماشا کرده و بسیار هم از آن‌ها لذت برده است. با این وجود، او در خصوص صحنه سینمائی گیم Death Stranding جزئیاتی به اشتراک نگذاشته و تنها ابراز داشته که چیزی که وی شاهد آن بوده، «فراتر از موارد خاص» بوده و «شبیه هیچ چیزی نیست که تاکنون شاهد آن بوده‌ایم». توییت به شرح زیر است:

امروز من یک صحنه سینمائی کارگردانی شده توسط هیدئو کوجیما را تماشا کردم. من برای چندین ساعت‌ صحنه‌های سینمائی [تولید شده توسط کوجیما] را تماشا کردم و شاهد زندگی واقعی در چیزی فراتر از موارد خاص بودم. گیم Death Stranding شبیه هیچ چیزی نیست که تاکنون نگاهه‌اید.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Death Stranding، اخیراً گزارشی منتشر کردیم که حکایت از پیوستن تروی بیکر (Troy Baker) و امیلی اُبراین (Emily O’Brien) به تیم گیمگران آن داشت که البته هنوز از سوی استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) به صورت رسمی تائید نشده است. همچنین خبر جنگاهی از این گیم منتشر شد که بنابر آن، مشخص شد که کوجیما در حال تست و آزمایش این گیم است. علاوه بر این‌ها، استفانی ژوستن (Stefanie Joosten) بار دیگر به حضورش در این گیم اشاره داشت و شایعات حضورش در این اثر را قوت بخشید که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

گیم Death Stranding برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه قرار دارد و بنابر گزارشات، احتمالاً مدتی پس از عرضه بر روی کنسول سونی برای رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار بگیرد. متاسفانه هنوز هیچ اطلاعاتی از تاریخ انتشار این گیم مورد انتظار در دست نیست.

دیدگاهها مسدود است