http://buy-game.ir

پوستر هفتمین جشنواره گیم‌های رایانه‌ای تهران منتشر شد

0


پوستر هفتمین جشنواره گیم‌های رایانه‌ای تهران منتشر شد

هفتمین پوستر جشنواره گیم‌های رایانه‌ای با استفاده از طرح پل طبیعت و واقعیت مجازی رونمایی شد. در این طرح به مانند گذشته از کاراکتر جشنواره که یک گربه است استفاده شده و مدل سه‌بعدی پل طبیعت شبیه به گیم‌های ویدئویی طراحی شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی گیم‌های رایانه‌ای، اختتامیه هفتمین جشنواره گیم‌های رایانه‌ای تهران ۱۹ اسفند ماه برگزار می‌شود. در جشنواره امسال نیز به مانند دیگر رویدادهای معتبر دنیا در این حوزه، گیم‌ها در ژانرهای اصلی مورد قضاوت داوران ایرانی و بین‌المللی قرار خواهند گرفت. آثار رسیده به جشنواره در هشت ژانر متفاوت تقسیم و با هم به رقابت خواهند پرداخت و پس از آن، رای داوران برنده هر بخش و نامزد جایزه بهترین گیم سال ایران را مشخص خواهد کرد.

در کنار نظر داوران، گیم سال از نگاه مردم نیز به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های جشنواره هم‌اکنون در جریان است و مخاطبان می‌توانند تا ۵ اسفند ماه گیم برتر خود را انتخاب کنند.

پس از بررسی بهترین گیم‌های سال ایران، برای نخستین بار جشنواره نوروزی فروش این گیم‌ها به مدت یک ماه برپا خواهد بود. در این جشنواره فروش گیمکنان می‌توانند از طریق مارکت‌های دیجیتال ایرانی که در این طرح پذیرفته شده‌اند، بلیت ۱۰ هزار تومانی جهت خرید گیم‌های برتر جشنواره خریداری کنند. با خرید این بلیت، کاربران نه تنها امکان خرید با تخفیف گیم‌ها را به دست می‌آورند که در قرعه‌کشی جشنواره فروش شرکت داده خواهند شد. هر چه تعداد شرکت‌کنندگان در این جشنواره بیشتر باشد، جوایز نیز ارزنده‌تر می‌شود.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت هفتمین جشنواره گیم‌های رایانه‌ای به نشانی tehrangamefestival.ir مراجعه کنند.

دیدگاهها مسدود است