http://buy-game.ir

پروژه‌های در دست ساخت استودیوی رسپاون مشخص شد

0


پروژه‌های در دست ساخت استودیوی رسپاون مشخص شد

با انتشار یک آگهی استخدام جنگاه در وب‌سایت رسمی رسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، رسماً تائید شد که این استودیو بر روی سه پروژه جنگاه کار می‌کند که به این شرح هستند: یک گیم جنگاه بر اساس سری Star Wars، قسمت جنگاه و منتشر نشده سری گیم‌های Titanfall و یک گیم واقعیت مجازی بررسی نشده.

بیانیه رسمی شرکت رسپاون اینترتینمنت که به همین مناسبت در وب‌سایت آن منتشر شده به این شرح است:

رسپاون اینترتینمنت استودیوی توسعه گیم‌های سطح بالا (AAA) است که در سال ۲۰۱۱ میلادی توسط دو تن از بنیانگذاران استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، خالقان مجموعه گیم‌های میلیاردی Call of Duty و Modern Warfare، راه‌اندازی شده است. در سال ۲۰۱۷ میلادی، رسپاون توسط الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، یکی از شرکت‌های ناشر پیشگام صنعت سرگرمی‌های تعاملی، خریداری شد. ما تاکنون دو گیم Titanfall و Titanfall 2 را عرضه کرده‌ایم که با تحسین منتقدان همراه شده‌اند و در حال حاضر برای تیم‌های توسعه گیم Star Wars خود؛ Titanfall و یک گیم واقعیت مجازی بررسی نشده، استخدام می‌کنیم. شعار ما نخست [کیفیت] گیم‌پلی و خلق گیم‌های مبتکرانه است که با برخی از توسعه‌دهندگان با استعداد صنعت گیم‌های ویدئویی حاصل شده است.

با این وجود، هنوز هیچگونه جزئیاتی از این سه پروژه در دست نیست و باید منتظر اطلاعیه‌های رسمی این استودیو و یا شرکت الکترونیک آرتس بمانیم. شایان ذکر است که گیم Star Wars استودیوی رسپاون اینترتینمنت احتمالاً در سال مالی ۲۰۲۰ شرکت الکترونیک آرتس وارد بازار شود.

دیدگاهها مسدود است