http://buy-game.ir

وجود نوعی پرداخت درون‌برنامه‌ای عجیب در Metal Gear Survive

0


وجود نوعی پرداخت درون‌برنامه‌ای عجیب در Metal Gear Survive

به نظر می‌آید که کونامی در زمینه پرداخت‌های درون‌ برنامه‌ای روی الکترونیک آرتس را هم سفید کرده و یک نوع پرداخت درون‌ برنامه‌ای عجیب را در گیم تازه خود یعنی Metal Gear Survive جای داده است!

گیم Metal Gear Survive بین طرفداران قدیمی سری متال گیر اصلاً محبوب نیست، چرا که گیم کاملاً به ریشه‌ها پشت کرده و البته خبری هم از حضور کوجیما پشت سکان هدایت این گیم نبوده است. ولی به هر حال اگر تصمیم دارید تا Metal Gear Survive را تهیه کنید و بنا به هر علتی دوست داشتید تا یک شخصیت دوم هم بسازید و با او گیم را تجربه کنید، باید بدانید که برای انجام این کار شما باید پول واقعی پرداخت کنید. درست شنینگاه، برای باز کردن یک Save Slot جنگاه در Metal Gear Survive باید چیزی در حدود ۱۰ دلار هزینه کنید! به هر حال در عناوین آنلاین اصلاً وجود پرداخت‌های درون برنامه‌ای عجیب نیست و خیلی هم اتفاقاً معمول است و بارها شاهد آن بوده‌ایم  و این اولین بار نیست، ولی این یکی از عجیب‌ترین، خلاقانه‌ترین (!) و در عین حال بی‌شرمانه‌ترین روش‌های پرداخت درون‌برنامه‌ای در یک گیم به شمار می‌رود.

گیمکنان از آن جایی متوجه این موضوع شده‌اند که پیشروی در گیم چه در بخش تک نفره و چه در بخش چندنفره نیازمند یک آواتار (Avatar) است، و تنها راهی که بتوانید یک آواتار را نگه دارید و یک آواتار دوم بسازید و گیم را با آن ادامه دهید، ساختن یک آواتار دیگر است. در این حالت شما دو راه دارید؛ یکی اینکه اولین آواتار خود را کاملاً پاک کنید و یک شخصیت جنگاه را در آن بسازید یا آن که ۱۰۰۰ واحد SV Coins که در واقع واحد پولی ممتاز درون گیم است را خرج کنید تا یک Save Slot جنگاه برای آواتار دوم شما باز شود. در نزدیک‌ترین حالت شما می‌توانید ۱۱۵۰ واحد SV Coins بخرید که قیمت آن معادل ۱۰ دلار است.

با توجه به جنجال‌هایی که در سال ۲۰۱۷ برای مقوله لوت باکس‌ها به پا شد، کونامی با زیرکی سعی کرده تا حداقل این نوع از پرداخت‌های درون‌ برنامه‌ای را از گیم خود کنار گذاشته است، ولی به جز Save Slot پولی انواع دیگری از پرداخت‌های درون‌ برنامه‌ای در Metal Gear Survive وجود دارد. مثلاً، در گیم شاهد محتویات دانلودی تزئینی پولی، Slotهای بیشتر برای تجهیزات و Booster برای شخصیت هستیم که منقضی هم می‌شود!

گیم Metal Gear Survive هم اکنون برای اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نمرات این گیم هم منتشر شده که نشان می‌دهد عدم حضور هیدئو کوجیما باعث شکست مطلق این گیم شده است!

دیدگاهها مسدود است