http://buy-game.ir

سی‌دی چراکت رد در حال حاضر تماماً بر روی گیم Cyberpunk 2077 تمرکز دارد

0


سی‌دی چراکت رد در حال حاضر تماماً بر روی گیم Cyberpunk 2077 تمرکز دارد

استودیوی گیمسازی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) با انتشار مجموعه گیم‌های The Witcher به موفقیت قابل توجهی دست یافت. بخش اعظم این موفقیت مدیون گیم The Witcher III: Wild Hunt بود که در سال ۲۰۱۵ میلادی روانه بازار شد و توانست تحسین منتقدان را برانگیزاند و با واکنش کاملاً مثبت گیمکنان روبرو گردد.

اما در حال حاضر کار این استودیو با مجموعه گیم‌های The Witcher تمام شده است و توجه این استودیوی محبوب کاملاً معطوف گیم Cyberpunk 2077 است. این گیم اکشن و نقش‌آفرینی چند سال پیش بررسی گرنگاه و به نظر می‌رسد که به زودی شاهد سیل عظیم نیوز آن خواهیم بود.

مارچین ایوینسکی (Marcin Iwiński)، یکی از بنیانگذاران استودیوی سی‌دی پراجکت رد، در گفتگو با وب‌سایت PC Gamer اظهار داشت که:

ما بخش بزرگی از زندگی خود را به سری The Witcher اختصاص دادیم و این مجموعه معنای بسیاری برای ما دارد پس قطعاً این جهان را رها نخواهیم کرد.

وی در ادامه افزود:

اگر دلتان برای شخصیت‌های محبوبتان تنگ شده است، به تجربه گیم GWENT بپردازید. اگر از علاقه‌مندان به روایت داستان هستید، Thronebreaker در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد. با این حال، از نظر عنوانی نقش‌آفرینی بزرگ، الان زمان گیم Cyberpunk 2077 است.

گفته‌های ایوینسکی کاملاً منطقی است چراکه گیم Cyberpunk 2077 مدت‌ها پیش بررسی شده و گیمکنان بسیاری در سراسر جهان منتظر آن هستند. بنابراین واضح است که تمام توجه این استودیو معطوف توسعه این گیم مورد انتظار باشد.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Cyberpunk 2077، چندی پیش یکی از سازندگان این گیم سرنخ‌های جنگاهی از تریلر جنگاه این پروژه ارائه داد. همچنین رسماً تائید شده است که استودیوی سی‌دی پراجکت رد در رویداد E3 2018 حضور خواهد داشت و احتمالاً تریلر جنگاه این گیم در این نمایشگاه منتشر خواهد شد. از سوی دیگر، گفته می‌شود که دمویی نمایشی از این گیم در این رویداد در پشت درهای بسته به نمایش در خواهد آمد.

گیم Cyberpunk 2077 هنوز تاریخ انتشار و پلتفرم مقصد مشخصی ندارد اما انتظار می‌رود که این عنوان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر گردد.

دیدگاهها مسدود است