http://buy-game.ir

دموی Final Fantasy XV: Windows Edition به‌زودی منتشر می‌شود

0


دموی Final Fantasy XV: Windows Edition به‌زودی منتشر می‌شود

اسکوئر اینکس تاریخ انتشار دموی Final Fantasy XV: Windows Ediiton را اعلام کرده و همچنین از آیتم‌هایی تزئینی و شخصی‌سازی مرتبط با Half-Life رونمایی نموده است!

دموی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Final Fantasy XV در ۲۶ فوریه مصادف با ۷ اسفند برروی استیم، اوریجین و مایکروسافت استور قرار می‌گیرد. این دمو از کل Chapter 1 برخوردار است و علاوه بر تجربه‌ی بخش آموزشی و مراحل اصلی، فرصتی هم برای آزمایش نحوه و کیفیت اجرای آن برروی سیستمتان به حساب می‌آید.

علاوه بر این همان‌طور که گفته شد، از بسته‌ای متشکل از آیتم‌های تزئینی مربوط به Half-Life رونمایی شده است که در هر دو بخش تک‌نفره و چندنفره در دسترس خواهد بود. این بسته که از لباس گوردون فریمن برای نوکتیس بهره می‌برد و سلاح محبوب وی یعنی Crowbar را نیز در بر دارد، در دسترس کسانی قرار می‌گیرد که تا قبل از ۱ مه مصادف با ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ اقدام به خریداری Final Fantasy XV: Windows Edition کنند:

Final Fantasy XV: Windows Edition در ۶ مارس مصادف ۱۵ اسفند عرضه خواهد شد. این عنوان هم‌اکنون در دسترس پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد و همان‌طور که اخیراً اعلام شد، به‌روزرسانی در آینده انتشار خواهد یافت که امکان کراس‌پلی بین ویندوز ۱۰ و ایکس‌باکس وان را فراهم خواهد کرد. همچنین داده‌های ذخیره شده‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با ایکس‌باکس وان سازگار خواهند بود.

دیدگاهها مسدود است