http://buy-game.ir

دریافت گیم Rogue Islands برای PC

0


جزایر زرهی –   Rogue Islands PC Game

| دریافت گیم جزایر زرهی –  Rogue Islands برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن DARKSiDERS گیم  Rogue Islands |

| سال انتشار : ۲۰۱۷ |

 

logo

 

 

توضیحات گیم : Rogue Islands یک گیم کاملا متفاوت با سایر گیم های سبک اکشن است . گیم Rogue Islands همانطور که از نامش پیداست راجع به یک جزیره بزرگ است که در جایی دور دست واقع شده است . افراد زیادی از مکان آن با خبر نیستند ولی شما در آنجا زندگی میکنید . در این جزیره بزرگ ، اسرار بسیار زیادی نهفته است که شما از همه آنها با خبر هستید . اگر با دیدن عکس هایی از محیط گیم فکر کرده اید که این گیم همان گیم Minecraft معروف است باید به شما بگویم که اشتباه کرده اید . دوباره فکر کنید . برای بقا در جنگل با خطراتی که شما را تهدید میکنید رو به رو شوید و بجنگید . شما باید زنده بمانید . این یک چالش بسیار هیجان انگیز بقا است که در هیچ گیم دیگری نظیر آن را پیدا نمیکنید . گیم Rogue Islands یک گیم اول شخص فانتزی است که به گرافیک مکعبی آن به جذابیت گیم کمک بسیار زیادی کرده است . در این گیم هرگز چالش نابود نمیشود و به صورت دائمی وجود دارد چون با وجود غار ها ، جنگل ها ، تله ها و دشمنان بسیار شما نفس راحتی نمیکشید و همیشه در حال جنگیدن هستید . در این گیم منطق وجود ندارد . باید دیوانه وار دنبال مواد غذایی بگردید تا زنده بمانید . به زیر اقیانوس ها سفر کنید ، معجون جادویی کشف کنید  و از جادوی خود برای افزایش سلامت خود استفاده کنید . فقط زندگی کنید . بزرگترین جزیره و مرموز ترین جزیره دنیا در اختیار شماست . Rogue Islands در سبک اکشن  و ماجرایی  می باشد که توسط استودیو Big Fat Alien و Blue Sock Studios  طراحی شده است و کمپانی Keystone Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

1

 

2

 

3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7
Processor: Quad Core, i3 @ 2.0GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Radeon 6000 series or GeForce 500 series
DirectX: Version 11
Storage: 400 MB available space

» سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Quad Core, i5 @ 3.2GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Radeon 7000 series or GeForce 600 series
DirectX: Version 11
Storage: 400 MB available space

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 355 MB

 

 

 

دیدگاهها مسدود است