http://buy-game.ir

دریافت گیم Full Metal Furies برای PC

0


خشم تمام آهنی – Full Metal Furies PC Game

| دریافت گیم خشم تمام آهنی – Full Metal Furies برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن PLAZA گیم Full Metal Furies |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

logo

 

 

توضیحات گیم : Full Metal Furies را یک جنگ هیجان انگیز میتوان نام گذاری کرد . در واقع اسم گیم Full Metal Furies به دلیل لباس ها و شلوار های قهرمانان گیم است که تماما از آهن و فلز میباشد . شما یک شمشیرزن را انتخاب میکنید یا یک تفنگدار ؟ شاید هم یک تک تیرانداز یا یک جادوگر پیر که سالها در زمینه جادوگری تجربه دارد . هر آنچه میخواهید را انتخاب کنید و به رقابت با دشمنانتان بپردازید . Full Metal Furies یک گیم اکشن است اما در یک سبک جدید تری نیز ساخته شده که هر فردی را مجذوب خود میکند . این جنگ بسیار سهمگین بین دوگروه در حال شکل گیری است و شما با پیوستن به یکی از دوگروه ، انتخاب میکنید چه کسانی دشمنان شما هستند و چه کسانی دوستانتان هستند . هرگز فراموش نکنید یک ترکیب تیمی میتواند یک تاکتیک جنگی باشد که هر دشمنی را از پای در آورد . پس بنابراین هرگز کار تیمی را فراموش نکنید چون در این گیم هماهنگ بودن با تیم بسیار مهم است . شما به تنهایی قادر به جنگیدن با یک لشکر عظیم از دشمن نیستید و به کمک دوستانتان نیاز دارید . دشمنان را شکست دهید و اموال آنها را به غنیمت ببرید . به دشمنانتان دستبرد بزنید و بخشی از ثروت و داراییشان را از آنها بگیرید و آن را در توسعه تیم خود به کار بگیرید .  این گیم در چهار سبک مختلف و چندین سطح ساخته شده تا گیمکن از گیم کردن طولانی مدت خسته نشود و گیم برایش تکراری نباشد . کلاه خود فلزی خود را بردارید . زره خود را آماده کنید . شمشیر یا تفنگ خود را در دست بگیرید . آماده نبرد باشید . دشمنان منتظر شما هستند . Full Metal Furies در سبک اکشن و ماجرایی  می باشد که توسط استودیو   Cellar Door Games  طراحی شده است و کمپانی Cellar Door Games  آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

1

 

2

 

3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: 2.0 Ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 8800 GTS, HD 2900 Pro, Intel HD 530
DirectX: Version 9.0
Network: Broadband Internet connection
Storage: 900 MB available space

» سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: 2.4 Ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GTX 285, HD 6850, Intel Iris 6200
DirectX: Version 9.0
Network: Broadband Internet connection
Storage: 900 MB available space

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 614 MB

 

 

 

دیدگاهها مسدود است