http://buy-game.ir

دریافت گیم Expendable برای PC

0


هزینه قابل پرداخت –   Expendable PC Game

| دریافت گیم هزینه قابل پرداخت –  Expendable برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن GOG گیم  Expendable |

| سال انتشار : ۱۹۹۹ |

 

logo

 

 

توضیحات گیم : با Expendable به کهکشان های دور سفر کنید . در یکی از همین کهکشان های دور و تاریک ، اتفاقاتی رخ میدهد که ناخوشایند به نظر میرسد . آنها با کهکشان ما اعلام جنگ کرده اند و میخواهند به زودی به سمت سیاره و کهکشان ما حرکت کنند و آن را نابود سازند . ولی ما هرگز اجازه این را نمیدهیم که کهکشان ما را از بین ببرند . به همین دلیل یک گروه از کهکشان ما ، دو سرباز شبیه سازی شده را طراحی میکنند . نام این پروژه ” سربازان هزاره ” نام گذاری کردند و به فعالیت ها خود ادامه دادند . آن ها با دستکاری در ژن انسان دو سرباز بسیار قدرتمند را ساختند که هیچ چیز برایشان غیر ممکن نبود . بدون احساس درد ، به جنگ تا آخرین قطره خون خود ادامه میدهند و برایشان مهم نیست که آیا پس از آن زنده خواهند ماند یا نه . آنها برای همین کار آموزش دیده اند . آنها با نابود سازی دشمنان ، هیولا ها و رئیس های کهکشان های بیگانه ما را از خطر نجات میدهند و در عوض پاداش خوبی میگیرند . این گیم بسیار سرگرم کننده است زیرا یکی از قدیمی ترین گیم هایی است که به یاد می آورید . شاید قبلا با داستان گیم را جایی دیده یا خوانده باشید . این گیم به سبک گیم های قدیمی یک قانون بسیار ساده دارد . به جلو حرکت کن ، هر آنچه جلوی راهتان سبز شد نابود کن ، از وسایل جنگی آنها غنیمت بگیر ، به جنگ ادامه بده . مراقب این گیم باشید چون او شما را ساعت ها مشغول خود میکند و از گیم کردن طولانی مدت آن هرگز خسته نخواهید شد . پیش به سوی پیروزی !!! برای دفاع از کهکشان و سیاره خود آماده باشید . Expendable در سبک اکشن  و ماجرایی  می باشد که توسط استودیو Rage Software  طراحی شده است و کمپانی Funbox Media Ltd  آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

1

 

2

 

3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® XP / Vista
Processor: Intel® Pentium III™ 1 GHz or equivalent Processor
Memory: 256 MB RAM
Graphics: 3D graphics card compatible
DirectX: Version 7.0
Storage: 500 MB available space
Sound Card: 3DFX Card

» سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® 7/8/10 with latest service packs
Processor: Intel® Core™ i5 1.4 GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 3D graphics card compatible
DirectX: Version 9.0
Storage: 500 MB available space
Sound Card: 3DFX Card

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 328 MB

 

 

 

دیدگاهها مسدود است