http://buy-game.ir

دریافت گیم Epic Little War Game برای PC

0


حماسه کوچک گیم نبرد  –   Epic Little War Game PC Game

| دریافت گیم حماسه کوچک گیم نبرد  –  Epic Little War Game برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن complete گیم  Epic Little War Game |

| سال انتشار : ۲۰۱۷ |

 

logo

 

 

توضیحات گیم :  Epic Little War Game یک گیم استراتژیک بسیار هیجان انگیز و جذاب است . قطعا کلمه ” حماسه ” یک کلمه واقعی است و در آن شکی نیست . شما پیروز میدان میشوید ؟ یا جای خود را به دشمن می دهید ؟ در اوایل شروع نبرد پاسخ دادن به این پرسش ها بسیار دشوار است ولی در پایان نبرد معلوم خواهد شد چه کسی حق برنده شدن را دارد . شما پیروز میدان شوید . شما قادر هستید با یک سپاه بسیار کارآزموده به جنگ با دشمنان بروید و آنها را در نبرد شکست دهید . با استراتژیک و تاکتیک ها نبرد شکست خورده خود را به یک پیروزی شیرین تبدیل کنید . میتوانید از حقه ها استفاده کنید ولی هیچ حقه و فریبی جایگزین سلاح های مرگبارتان نمیشوند . سربازان وفا دارتان آماده نبرد هستند . ولی در گیم Epic Little War Game شما نباید فرماندهی کنید . شما باید کاری کنید که دشمن آسیب بیشتری نسبت به خودتان برسد و اینگونه پیروز میدان میشوید . هر دو طرف هم دشمن هم شما ، سربازان قوی میخواهید ، مراقب باشید سربازان خود را در میدان نبرد از دست ندهید . Epic Little War Game به جای یک گیم استراتژیکی  ، یک گیم اکشن هیجان انگیز نیز هست که گیمکن را به اوج هیجان و لذت میرساند . شما آماده نبرد هستید ؟ شروع کنید . دشمنان شما در کشتن شما پروایی ندارند . Epic Little War Game در سبک اکشن  و استراتژیک  می باشد که توسط استودیو Rubicon Development   طراحی شده است و کمپانی Rubicon Development  آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

1

 

2

 

3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7
Processor: Any
Memory: 512 MB RAM
Graphics: DirectX 9.0c compatible
DirectX: Version 9.0c
Storage: 256 MB available space

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 172 MB

 

 

 

دیدگاهها مسدود است