http://buy-game.ir

دریافت گیم Dungeon Rushers: Crawler RPG برای PC

0


مهاجمان سیاه چال –   Dungeon Rushers: Crawler RPG PC Game

| دریافت گیم مهاجمان سیاه چال –  Dungeon Rushers:Crawler RPG برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن Codex گیم  Dungeon Rushers: Crawler RPG |

| سال انتشار : ۲۰۱۶ |

 

logo

 

 

توضیحات گیم : Dungeon Rushers یک گیم RPG تاکتیکی دوبعدی است . گیم Dungeon Rushers ترکیبی از چند نوع گیم دیگر نیز است که باعث شده گیم بیش از حد معمول جذاب و اعتیاد آور باشد . این گیم برای طرفداران سبک گیم های ماجرایی خیلی میتواند جالب باشد . تیم خود را بسازید و آماده نبرد کنید . شهر ها و مکان های دشمنان را نابود کنید و تجهیزات قدرتمندی برای خود بسازید . شما فرماندهی یک سپاه بزرگ را در دست دارید که فقط یک قهرمان دارد و آن شما هستید . شما دستور میدهید چگونه و به چه جهتی حرکت کنند . یک سپاه کامل از سربازان دلیر در اختیار شماست اما در واقع شما سرنوشت این گیم را معلوم میکنید . معلوم میکنید که تاریکی بر روشنایی چیره شود یا اینکه روشنایی بر تاریکی غلبه کند و سر تا سر جهان را فرا گیرد . ارتش هیولا های غول پیکر را از بین ببرید . هیولا ها دشمنان سرسخت شما در چندین سال اخیر بوده اند . در واقع با ورود به این گیم به یک دنیای پر رمز و راز قدم میگذارید و یک ماجراجویی حماسی را در پیش میگیرید . تیم خود را مدیریت کنید و زندانیان را آزاد کنید . هیولا ها نیز منتظر شما هستند که در اولین فرصت شما را نابود سازند . هدف اصلی شما ساختن یک ارتش قدرتمند است . با تاکتیک هایتان ارتش خود را همیشه پیروز میدان کنید . برای گیر انداختن هیولا ها کافیست یک تله خوب تدارک ببینید . شما خواهید دید تعداد زیادی از هیولا ها در آن به دام خواهند افتاد . ارتش خود را تکمیل کنید . چون هیولا ها تحمل زنده بودن شما و ارتش شما را ندارند .Dungeon Rushers: Crawler RPG در سبک اکشن  و ماجرایی  می باشد که توسط استودیو Goblinz Studio   طراحی شده است و کمپانی WhisperGames   آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید… 

 

 

1

 

2

 

3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows Vista
Processor: 1,3 GHz CPU
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA GT 440 or AMD Radeon HD 5550 w/ 512 MB
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Microsoft® Windows® 7
Processor: Dual-core 2Ghz CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX® 10 compliant graphics card
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 96.59 MB

 

 

 

دیدگاهها مسدود است