http://buy-game.ir

دریافت گیم AtmaSphere برای PC

0


پرتاب کره – AtmaSphere PC Game

| دریافت گیم پرتاب کره – AtmaSphere برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن PLAZA گیم AtmaSphere |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

logo

 

 

توضیحات گیم : با AtmaSphere به قرون وسطی بروید . این توپ کروی شکل را از تله های غیرقابل پیش بینی نجات دهید . فراموش نکنید که نباید سقوط کنید . توپ کروی شکل داستان ما خیلی زندگی و خانواده اش را دوست دارد و لحظه ای بدون آنها نمیتواند به زندگی ادامه دهد ، به او کمک کنید تا از شر تله ها عجیب و غریب قرون وسطی نجات یابد تا دوباره به آغوش گرم خانواده اش برگردد . معمولا در تمامی گیم ها با پیشروی مراحل ، کم کم چالش ها پیچیده تر خواهند شد و این گیم نیز از این قاعده جدا نیست . شما هر چه به خانه نزدیک تر شوید ، تله ها هم خطرناک تر میشوند و راه ها هم پیچیده تر و گیمک تر میشوند که در آن زمان فقط یک حرکت اشتباه میتواند جان توپ کروی شکل قصه ما را بگیرد . در پیچ و خم این راه های باریک و خطرناک یکسری الماس و امتیاز قرار داده شده که اگر آنها را بدست آورید میتوانید توپ خود را ارتقا دهید و بروزرسانی کنید . همچنین این گیم دارای مراحل متعدد است که هر مخاطبی را به چالش میکشد تا بتواند با فکر و حوصله مراحل را پشت سر بگذارد . به غیر از تله شما باید پازل هایی را نیز کامل کنید که برای هر فردی کامل کردن آن آسان نیست البته در مراحل بالاتر پازل های سخت تری منتظر شما هستند مراقب باشید که دارید چگونه پازل ها را حل میکنید ممکن است در حین حل کردن پازل ها میان آنها گیر کنید یا آن پازل شما را به سمت پرتگاه هدایت کند و شما سقوط کنید . زنده ماندن به هر قیمتی یکی از قوانین این گیم است که شما حتما آن را رعایت میکنید .  اگر شما فکر میکنید داستان این توپ را دریافتید ، میتوانید با سالم رساندن آن به خانواده اش لطف خود را به توپ کروی نشان دهید .  برای شروع آماده اید ؟ پیش به سوی خانواده ، سقوط هرگز !!! AtmaSphere در سبک اکشن وماجراجویی می باشد که توسط استودیو  Mazen Games  طراحی شده است و کمپانی  Mazen Games  آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

1

 

2

 

3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7
Processor: Quad Core 2.6 GHz
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: R7 360
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1 GB

 

 

 

دیدگاهها مسدود است