http://buy-game.ir

حالت اول شخص به The Evil Within 2 اضافه شد

0


حالت اول شخص به The Evil Within 2 اضافه شد

اگر می‌خواستید که ماجراجویی‌های سباستین را از نگاه اول شخص تجربه کنید، خوشبختانه به‌روزرسان جنگاهی برای The Evil Within 2 منتشر شده که این امر را ممکن می‌سازد.

به‌روزرسان جنگاه The Evil Within 2 این امکان را فراهم می‌کند که کل گیم را با حالت اول شخص تجربه کنید و هر وقت که خواستید از طریق منوی داخل گیم اقدام به فعال و غیرفعال سازی آن کنید.

با در نظر گرفتن محبوبیت عناوین ترسناک اول شخص مانند Resident Evil 7 و Outlast II، شاید آنچنان هم تعجب‌کننده نباشد که چنین حالتی به The Evil Within 2 اضافه شود تا طرفداران تجربه‌ای هرچه هیجان‌انگیزتر از آن داشته باشند. شینساکو اوهارا (Shinsaku Ohara)، تهیه‌کننده‌ی تانگو گیم‌ورکز (Tango Gameworks)، در مورد این حالت نظر خود را بیان کرده و چنین گفته است:

بسیاری از گیمکنان دوست دارند که عناوین ترسناک را در حالت اول شخص تجربه کنند. پس برای کسانی که می‌خواهند موقعیت‌های گیم را از چشم‌های سباستین مشاهده کنند، این تجربه‌ی بسیار مرتب و مناسبی است. به عقیده‌ی من گشت و گذار در Union با نگاه اول شخص، مقیاس گیم را از آنچه در حالت سوم شخص حس می‌شد، بزرگ‌تر جلوه می‌دهد. همچنین توانایی مشاهده‌ی محیط‌ها و دشمنان از نگاهی نزدیک‌تر باعث می‌شود که گیمکنان بیشتر بفهمند که چقدر برای طراحی آن‌ها کار و تلاش شده است.

The Evil Within 2 هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد. اکنون می‌توانید تریلر به‌روزرسان جنگاه آن را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاهها مسدود است