http://buy-game.ir

جدول فروش هفتگی بریتانیا | کام‌بک FIFA 18

0


جدول فروش هفتگی بریتانیا | کام‌بک FIFA 18

هفته منتهی به هفدهم فوریه، هفته خوبی برای EA Sports و فوتبال دوستان بوده است چرا که آخرین نسخه این گیم یعنی FIFA 18 یک بار دیگر به رتبه نخست بازگشت و عناوین جنگاهی مانند Kingdom Come: Deliverance و Bayonetta 2 که به تازگی منتشر شده بودند را کنار زد تا با اقتدار کامل صدر جدول را بار دیگر پس بگیرد.

طبق نتایج به دست آمده از داده‌های آماری، در هفته هفتم سال ۲۰۱۸، همانطور که اشاره شد عنوان FIFA 18 بار دیگر به رتبه نخست جدول فروش هفتگی بریتانیا بازگشت تا برای پنجمین بار، از زمان انتشارش تا به حال، طعم صدر نشینی را بچشد. لازم به ذکر است که این گیم یک هفته دیگر نیز در اوایل سال ۲۰۱۸ موفق به کسب رتبه نخست در این جدول شده بود و این هفته یک بار دیگر توانست صدر نشینی را تجربه کند تا مجموعا دو هفته در سال ۲۰۱۸ به این رتبه دست پیدا کرده باشد. البته این نکته را نیز باید اضافه کنم که فروش عالی این گیم روی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ تا حد زیادی به صدر نشینی آن کمک کرد. در حقیقت این عنوان از زمان انشار خود تا به حال پر فروش‌ترین هفته خود را روی نینتندو سوییچ تجربه کرده است. داده‌های آماری در این هفته نشان دادند که عنوان FIFA 18 با فروش عالی که روی نینتندو سوییچ در این هفته داشت، مانع از صدر نشینی جنگاهترین عنوان Deep Silver یعنی Kingdom Come: Deliverance شد و این گیم را در اولین هفته فروش خود، به رتبه دوم فرستاد.

عنوان همیشه در صحنه Grand Theft Auto 5 نیز این هفته با تخفیف‌های مناسبی که توسط خرده فروشان بریتانیا به دست آورد موفق شد دو پله نسبت به هفته قبل جهش داشته باشد و به رتبه سوم این جدول صعود کند. گیم جنگاه کپکام یعنی Monster Hunter: World نیز چهارمین هفته فروش خود را در رتبه چهارم سپری کرد تا روند موفقیت‌های خود را در نیمه بالای ده گیم پرفروش هفته دنبال کند. عنوان انحصاری Bayonetta 2 نیز که برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ منتشر شده، در اولین هفته فروش خود موفق به قرار گرفتن در رتبه پنجم جدول فروش هفتگی بریتانیا شد. جایگاه این گیم که قبلا نیز به انتشار رسیده بود و این بار به دست کاربران سوییچ رسیده، بهترین رتبه این گیم در اولین هفته فروش آن است. Bayonetta 2 که برای اولین بار در هفته چهل و سوم سال ۲۰۱۴ برای کنسول Wii U منتشر شده بود، در اولین هفته فروش خود رتبه‌ای بهتر از هفتم در این جدول به دست نیاورده بود.

عنوان EA Sports UFC 3 نیز که در هفته‌های گذشته شانس بیشتری برای صدر نشینی داشت، این هفته با چهار پله سقوط به رتبه ششم رسیده است و رقابت نزدیکی با صدر نشین هفته گذشته یعنی Shadow of the Colossus داشته که در دومین هفته فروش خود به رتبه هفتم سقوط کرده است. عنوان پرفروش Call of Duty: WWII نیز همچنان به فروش خود ادامه می‌دهد و با وجود تمام گیم‌های جنگاهی که پس از عرضه آن منتشر شده‌اند هنوز خود را در بین ده گیم پرفروش هفته نگه داشته است. این گیم در هفته منتهی به هفدهم فوریه در رتبه هشتم این جدول قرار گرفت. رتبه نهم نیز این هفته به یکی دیگر از گیم‌های انحصاری نینتندو سوییچ رسید. Mario Kart 8 Deluxe در این هفته توانست رتبه نهم را برای خودش به دست بیاورد. آخرین گیم نیز در بین ده گیم پرفروش این هفته عنوان Assassin’s Creed Origins است که یکی از با ثبات‌ترین گیم‌های این سری در جدول فروش هفتگی بریتانیا بوده است. بدین ترتیب بررسی ده گیم پرفروش این هفته در بریتانیا به پایان رسید و ما در ادامه نگاهی به سایر گیم‌های جنگاه این هفته و رتبه آن‌ها در نخستین هفته فروش، خواهیم داشت.

از جنگاهترین گیم‌های این هفته می‌توان به Dynasty Warriors 9 اشاره کرد که با قرار گرفتن در رتبه سیزدهم یکی از بهترین جایگاه‌ها را در بین گیم‌های جنگاه این هفته به دست آورده است. عنوان اسکوئر انیکس Secret of Mana نیز یکی دیگر از گیم‌های جنگاه این هفته بود که توانست در رتبه بیست و چهارم قرار بگیرد. Monster Energy Supercross نیز با قرار گرفتن در رتبه بیست و پنجم، در تعقیب آن است تا بدین ترتیب بررسی گیم‌های جنگاه این هفته به پایان خود برسد.

اما به جز Shadow of the Colossus که از رتبه نخست در هفته گذشته به رتبه هفتم رسیده است، شاید بدترین سقوط‌ها را عناوینی نظیر THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD، FALLOUT 4، WWE 2K18 و DRAGON BALL FIGHTERZ تجربه کرده باشند که بدترین سقوط این هفته را هم بدون شک THE EVIL WITHIN 2 داشته که از رتبه دهم در هفته قبل، این هفته به جایگاه سی و یکم رسیده است. این موضوع نشان می‌دهد که گیم‌های حاضر در این جدول به هیچ وجه حاشیه امن ندارند و موفقیت در یک هفته ضامن موفقیت آن‌ها در هفته‌های بعد نیست. اما از طرفی بهترین جهش‌ها هم در جدول فروش هفتگی بریتانیا را گیم‌های STAR WARS BATTLEFRONT II، NEED FOR SPEED PAYBACK و همینطور FIFA 18 داشته‌اند که البته قابل توجه‌ترین آن‌ها هم همین FIFA 18 است که از رتبه چهارم در هفته قبل، این هفته به رتبه نخست رسیده است.

در ادامه شما می‌توانید لیست ۱۰ گیم پرفروش هفته را در کنار پرفروش‌ترین گیم‌های هر پلتفرم مشاهده کنید. لازم به ذکر است که اعلام کنم نتایج به دست آمده از این جدول صرفا بر اساس میزان فروش فیزیکی گیم‌ها است و میزان فروش دیجیتالی آن‌ها محاسبه نشده است، بنابراین نتایج به دست آمده با میزان فروش کلی این گیم‌ها متفاوت است.

لیست ۱۰ گیم پرفروش این هفته در بریتانیا:

  1. FIFA 18
  2. Kingdom Come: Deliverance
  3. Grand Theft Auto V
  4. Monster Hunter: World
  5. Bayonetta 2
  6. EA Sports UFC 3
  7. Shadow of the Colossus
  8. Call of Duty: WWII
  9. Mario Kart 8 Deluxe
  10. Assassin’s Creed Origins

لیست کامل ۴۰ گیم پرفروش این هفته در بریتانیا:

 

 

لیست ۲۰ گیم پرفروش این هفته پلی‌استیشن ۴ در بریتانیا:

 

 

لیست ۲۰ گیم پرفروش این هفته ایکس‌باکس وان در بریتانیا:

 

 

لیست ۲۰ گیم پرفروش این هفته رایانه‌های شخصی در بریتانیا:

 

 

لیست ۲۰ گیم پرفروش این هفته نینتندو سوییچ در بریتانیا:

 

دیدگاهها مسدود است