http://buy-game.ir

تعدادی از اپراتورهای Rainbow Six Siege به زودی رایگان خواهند شد

0


تعدادی از اپراتورهای Rainbow Six Siege به زودی رایگان خواهند شد

همزمان با ورود به سال سوم عرضه عنوان Rainbow Six Siege و شروع سیزن جنگاه تعدادی از اپراتور های این گیم رایگان خواهند شد.

 

طبق اعلام رسمی یوبیسافت، این کمپانی به زودی تعدادی از اپراتور های عنوان Rainbow Six Siege را رایگان خواهد کرد. به این ترتیب با شروع سیزن جنگاه در تاریخ ۳ مارس (۱۲ اسفند) در تمام نسخه های این گیم به جز نسخه Starter Edition همه ۲۰ اپراتور اصلی گیم به صورت رایگان در دسترس کاربران خواهند بود. همچنین نسخه Starter Edition نیز از این پس شامل ۶ اپراتور خواهد بود.

درحال حاضر گیمکن‌ها برای باز کردن هر اپراتور باید مقداری Renown (پول درون گیم) پرداخت کنند یا با پرداخت پول واقعی سیزن پس خریداری کنند. اما در سیزن جنگاه تمامی ۲۰ اپراتور اصلی گیم به همراه شخصی سازی اسلحه هایشان به صورت رایگان باز خواهند شد. به گفته یوبیسافت این تغییرات جنگاه باعث می‌شود گیمکن‌های جنگاه گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشند و تجربه بهتری را از این عنوان کسب کنند.

علاوه بر اینها یوبیسافت برنامه های بیشتری برای سال سوم دارد که از جمله آنها می‌توان از یک حالت PVP جنگاه به نام Pick & Ban نام برد که  در آن به هر تیم اجازه داده می‌شود که اپراتورهای قابل انتخاب تیم حریف را محدود کند. به این صورت که یکی از تیم ها دو اپراتور را مشخص می‌کند که این اپراتورها تا پایان گیم توسط هیچکدام از تیم ها قابل انتخاب نخواهند بود.

حالت Pick & Ban در ابتدا فقط در بخش Custom Game قابل گیم خواهد بود و پس از مدتی در بخش public نیز در دسترس قرار می‌گیرد. در سال سوم همچنین برخی از نقشه های گیم دچار تغییراتی خواهند شد. برای مثال در نقشه Clubhouse، یک اتاق جنگاه بین دو اتاق Bedroom و Cash Room اضافه می‌شود. اولین نقشه ای که بروزرسانی خواهد شد نیز نقشه Hereford می‌باشد که این بروزرسانی در سیزن سوم سال سوم منتشر خواهد شد.

Rainbow Six Siege هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان است.

دیدگاهها مسدود است