http://buy-game.ir

تریلر هنگام انتشار عنوان Moss منتشر شد | خود را غرق دنیای زیبا و رنگارنگ گیم کنید

0


تریلر هنگام انتشار عنوان Moss منتشر شد | خود را غرق دنیای زیبا و رنگارنگ گیم کنید

تریلر هنگام انتشار عنوان Moss منتشر شد. Quill را در ماجراجویی جذاب و خطرناک خود همراهی کنید. با مشاهده این تریلر همراه دنیای گیم باشید:

عنوان Moss سال گذشته و در جریان کنفرانس شرکت سونی در رویداد E3 بررسی شد و در میان خیل عظیم عناوین مدرن، منحصر بفرد بنظر می‌رسید. در نمایش گیم هیچ صحنه اکشن واقع‌گرایانه‌ای وجود نداشت. در عوض با عنوانی طرف بودیم که هرکس با نگاه کردن به آن به این فکر می‌کرد که یک گیم چقدر می‌تواند دوست داشتنی باشد. شما در Moss کنترل یک موش را برعهده خواهید گرفت.

در این گیم شما به خواندن کتاب داستانی جادویی می‌پردازید. وظیفه شما هدایت Quill (موش ماده‌) در حل معماها و مبارزه با دشمنان خواهد بود. نیرویی شیطانی بیدار شده و از Quill درخواست می‌شود تا از اتفاقات قریب‌الوقوع جلوگیری کند. دنیای گیم به لحاظ زیبایی و تنوع بیشتر شبیه یک شهر فرنگ است. در جای جای نقشه گیم معماهای گوناگون وجود خواهد داشت که شما باید آن‌ها را حل کنید. در این عنوان روشی جذاب برای تعامل و کنترل محیط وجود خواهد داشت، و گیمکنان قادر هستند تا بصورت فیزیکی و پیش از هدایت Quill پیرامون خود را به دقت مشاهده کنند. 

Quill نیز از طریق آواها می‌تواند با گیمکنان ارتباط برقرار کرده، و با شما ارتباط چشمی داشته باشد. از دیگر ویژگی‌های عنوان Moss می‌توان به توانایی شنیدن ضربان قلب قهرمان گیم اشاره کرد. این ویژگی به شما این امکان را خواهد داد تا متوجه شوید که او در حال حاضر ترسیده، آرام است و یا در کل چه حسی دارد. در ادامه می‌توانید توضیحات رسمی گیم را مشاهده کنید:

با Quill آشنا شوید، موشی جوان با آرزوهایی بلند پروازانه. روزی که در حال گشت و گذار در جنگل بود، سنگی مرموز پیدا می‌کند که منجر به بیدار شدن جادویی باستانی می‌شود. پس از آن با پیشروی این نیروی شیطانی، مجموعه حوداثی رقم می‌خورد. Quill باید خود را آماده سفری بزرگ کند تا عمویش را از خطر بزرگی که در انتظارش است نجات دهد. همراه با وی به قلمروهای فراموش شده سفر کنید، معماهای چالش‌برانگیز حل نمائید و با دشمنان مبارزه کنید. به تنهایی هیچکس نمی‌تواند از پس آن چیزی برآید که در انتظارتان است، اما با کمک هم حتی می‌توان خبیث‌ترین نیروها را هم به زانو درآورد. در دنیای Moss غوطه‌ور شوید و کمک کنید تا داستان قهرمان ما کامل شود.

عنوان Moss قرار است در تاریخ ۲۷ فوریه (۸ اسفند) بصورت انحصاری برای پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلر هنگام انتشار گیم را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰

دیدگاهها مسدود است