http://buy-game.ir

تریلر جنگاه SoulCalibur VI فقط در مورد Mitsurugi است

0


تریلر جنگاه SoulCalibur VI فقط در مورد Mitsurugi است

بررسی نسخه ششم سری محبوب SoulCalibur در مراسم The Game Awards سال ۲۰۱۷، اتفاق بسیار خوب و خوشحال کننده ای برای طرفداران این سری و همچنین علاقه مندان به سبک مبارزه ای یا فیتینگ به حساب می‌آید. SoulCalibur VI از زمان بررسی خود توسط شرکت باندای نامکو، به صورت مرتب تبلیغ می‌شود و هر از چند گاهی شاهد انتشار اطلاعات و تریلرهایی از آن هستیم. به تازگی تریلر جنگاهی از گیم SoulCalibur VI منتشر شده است که برروی شخصیت Mitsurugi تمرکز می‌کند.

همان طور که گفته شد، امروز شرکت باندای نامکو تریلر جنگاهی از گیم مبارزه ای SoulCalibur VI را منتشر کرده است. در تریلر جنگاه منتشر شده، تمرکز برروی مبارز سامورایی کلاسیک و مشهور سری، یعنی Heishiro Mitsurugi گذاشته شده است و همچنین صحبت های تهیه کننده این گیم، یعنی آقای Motohiro Okubo را نیز روی آن می‌شنویم.

آقای Okubo در مورد ظاهر شخصیت Mitsurugi صحبت می‌کند و توضیح می‌دهد که پروسه ساخت و طراحی این شخصیت به چه گونه ای طی شده است؛ در همین حین، ما گیم‌پلی را در پس زمینه ویدیو مشاهده می‌کنیم و لذت می‌بریم. قطعا طرفداران دو آتشه سری SoulCalibur می‌دانند که شخصیت Heishiro Mitsurugi از مبارزان قدیمی این گیم بوده و ظاهر و نوع مبارزه او آشنا است.

اگر از طرفداران این گیم هستید، پیشنهاد می‌کنم تصاویر ۱۰۸۰p و جنگاه منتشر شده از آن را از اینجا مشاهده کنید. علاوه بر این، تریلر های مختلفی نیز از گیم منتشر شده است مانند تریلر بررسی شخصیت جنگاه و سه چهره آشنا در تریلر SoulCalibur VI یا تریلری که مبارزات Sophitia را نمایش می دهد. در آخر شما عزیزان می‌توانید از طریق این تریلر، نگاهی به گیم پلی و سیستم مبارزات عنوان SoulCalibur VI بیندازید.

عنوان SoulCalibur VI در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۸، برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جنگاه گیم را که برروی شخصیت Mitsurugi تمرکز دارد، در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

دیدگاهها مسدود است