http://buy-game.ir

تریلر جنگاه و زیبایی از Ni No Kuni II: Revenant Kingdom منتشر شد

0


تریلر جنگاه و زیبایی از Ni No Kuni II: Revenant Kingdom منتشر شد

به تازگی شعبه آمریکایی شرکت سرگرمی های باندای نامکو یک تریلر جنگاه از گیم نقش آفرینی ژاپنی جنگاه استودیوی Level-5، یعنی عنوان Ni No Kuni II: Revenant Kingdom منتشر کرده است. این تریلر زیبا و دوست داشتنی به نظر می‌رسد.

همان طور که اشاره شد، به تازگی تریلر زیبایی از گیم Ni No Kuni II: Revenant Kingdom توسط شرکت باندای نامکو منتشر شده است. در این تریلر جنگاه، یکی از مشهور ترین و زیباترین شهر های گیم، یعنی Thalassea نشان داده می‌شود و به مانند یک تور، می‌توانیم با شهر آشنا شویم؛ شهری که گیم بازان می‌توانند با آزادی در آن به گشت و گذار و اکتشاف بپردازند. می‌توان گفت که شهر Thalassea، یک ترکیب از دو شهر ونیز و آتلانتیس است که مهندسی بسیار خوب و فوق‌العاده ای دارد؛ به طوری که کانال ها به زیبایی در سرتاسر شهر کشیده شده‌اند و آب راه ها را تشکیل داده‌اند.

کشور در وقایع قسمت دوم، به وسیله ملکه مشهور و زیبای Homedias اداره می‌شود؛ کسی به شدت عقیده دارد شهروندان باید زیر یک نظام با نگاه بالا زندگی کنند و کوچکترین کارهای آن ها زیر نظر باشد. مانند همیشه، طراحان هنرمند ژاپنی کار خود را به بهترین شکل انجام داده‌اند و محیط ها و شهر های گیم را بسیار زیبا طراحی کرده‌اند؛ به طوری که مانند نسخه اول، گاهی دوست دارید تا به طراحی های دستی گیم به طور عمیق خیره شوید.

اگر از طرفداران گیم Ni No Kuni II: Revenant Kingdom هستید، پیشنهاد می‌کنم ویدیوی گیم‌پلی ده دقیقه ای گیم را از اینجا تماشا کنید. همچنین برای آشنا شدن با آهنگ ها و آهنگساز گیم و همچنین برای آشنا شدن با شخصیت های گیم، ویدیوهای مربوطه را از اینجا و اینجا تماشا نمایید. در دیگر نیوز و اطلاعات منتشر شده از گیم، جزئیات تازه از سیستم مبارزات Ni no Kuni II: Revenant Kingdom به دست رسیده و همچنین سیستم مورد نیاز گیم برای پلتفرم رایانه های شخصی مشخص شده است.

شما عزیزان در آخر می‌توانید تریلر جنگاه منتشر شده از گیم که شهر Thalassea را نمایش می‌دهد، در زیر تماشا و دانلود نمایید. گیم Ni No Kuni II: Revenant Kingdom در تاریخ ۲۳ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

دیدگاهها مسدود است