http://buy-game.ir

تریلر جنگاهی از Hyrule Warriors: Definitive Edition منتشر شد | بررسی شخصیت‌های بیشتر

0


تریلر جنگاهی از Hyrule Warriors: Definitive Edition منتشر شد | بررسی شخصیت‌های بیشتر

بتازگی شرکت کویی تکمو تریلر جنگاهی از Hyrule Warriors: Definitive Edition، عنوان انحصاری کنسول نینتندو سوییچ منتشر کرده که برروی بررسی شخصیت‌های گیم تمرکز دارد. با مشاهده آن همراه دنیای گیم باشید:

امروز شرکت کویی تکمو (Koei Tecmo) تریلر دیگری از نسخه ریمستر Hyrule Warriors کنسول سوییچ با نام Hyrule Warriors: Definitive Edition منتشر نمود. این تریلر سومین نمایش از گیم است که به بررسی شخصیت‌های قابل کنترل آن می‌پردازد. اینبار به سراغ بررسی تون لینک (Toon Link)، تترا (Tetra)، مِدلی (Medli) و کینگ دافنس (King Daphnes) خواهیم رفت.

پیش از این دو تریلر از گیم منتشر شده بود که در نمایش اول شخصیت‌هایی همچون لینک (Link)، زلدا (Zelda)، ایمپا (Impa)، لانا (Lana)، لینکل (Linkle)، سیا (Cia) و وُلگا (Volga)، و در نمایش دوم شخصیت‌های شیک (Sheik)، دارونیا (Darunia)، روتو (Ruto)، لینک جوان (Young Link)، تینگل (Tingle)، اسکال کید (Skull Kid) و مارین (Marin) بررسی شده بودند.

عنوان Hyrule Warriors: Definitive Edition قرار است در تاریخ ۲۲ مارس (۲ فروردین ۱۳۹۷) در بازار ژاپن بصورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای نسخه غربی گیم در نظر گرفته نشده، اما گفته شده که در فصل بهار در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید تریلر گیم را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است