http://buy-game.ir

تریلر جنگاهی از گیم Yume Nikki -Dream Diary- منتشر شد

0


تریلر جنگاهی از گیم Yume Nikki -Dream Diary- منتشر شد

به تازگی شرکت Playism تریلر جنگاهی از گیم‌پلی گیم در دست انتشار و احیا شده Yume Nikki -Dream Diary- منتشر کرده که قرار است در تاریخ جمعه ۴ اسفند ماه (۲۳ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) بر روی رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

این تریلر محیط‌های جنگاه این گیم را به تصویر می‌کشد که شامل لحظات دو و نیم بعدی و همچنین سه بعدی گیم‌پلی Yume Nikki -Dream Diary- می‌شود. علاوه بر این، با تماشای این تریلر می‌توانید نگاهی اجمالی به این عنوان ترسناک داشته باشید. Playism در این خصوص اظهار داشته است که:

این تریلر مجموعه‌ای از تصاویر ویرایش شده و دوباره پردازش شده از سکانس افتتاحیه Yume Nikki -Dream Diary- است. نکاتی پنهان در این ویدئو از این گیم احیا شده وجود دارد.

تیم حاضر در Playism و اکتیو گیمینگ مدیا (Active Gaming Media) با همکاری ناشر سری گیم‌های Yume Nikki یعنی شرکت کادوکاوا گیمز (Kadokawa Games) و همچنین خالق اصلی این مجموعه یعنی آقای کیکیاما (Kikiyama) سعی دارند تا به این پروژه زندگی ببخشند و آن را در اختیار نسل‌های جنگاه گیمکنان قرار دهند. همچنین گیم Yume Nikki -Dream Diary- شامل ویژگی‌های جنگاهی نظیر مخلوقاتی جنگاه می‌شود که کیکیاما ۱۶ است که به طراحی آن‌ها فکر می‌کند.

در گذشته گیم Yume Nikki با واکنش مثبت گیمکنان و منتقدان روبرو شد و توانست تحسین این عده را برانگیزاند. در ادامه می‌توانید جنگاهترین تریلر منتشر شده از این گیم را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید. همانطور که پیشتر اشاره شد، گیم Yume Nikki -Dream Diary- فردا برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دیدگاهها مسدود است