http://buy-game.ir

تاریخ انتشار گیم Castle of Heart با یک تریلر مشخص شد

0


تاریخ انتشار گیم Castle of Heart با یک تریلر مشخص شد

استودیوی لهستانی ۷Levels از گیم جنگاه خود با نام Castle of Heart رونمایی کرد. این عنوان یک گیم اکشن سکوگیم است که به طور انحصاری برای کنسول ترکیبی شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ ساخته می‌شود و عناصری از گیم های مشهور و بزرگی مانند Dark Souls و Castlevania قرض گرفته است. در سال جاری بود که سازندگان اعلام کردند گیم در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد اما به تازگی، تاریخ انتشار دقیق گیم مشخص شده است.

طبق اطلاعات استودیوی ۷Levels، گیم Castle of Heart در تاریخ ۲۳ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در این تاریخ اعلام شده، Castle of Heart در مناطق آمریکای شمالی، اروپا و استرالیا و با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار در دسترس خواهد بود. برای کسانی که در مورد گیم اطلاعات زیادی ندارند، باید بگویم که Castle of Heart یک گیم اکشن سکو گیم دو بعدی است که در دوران قرون وسطی جریان دارد و افسانه Slavic  را دنبال می‌کند. در این عنوان گیم‌بازان یک شوالیه را کنترل می‌کنند که گرفتار نفرین بدی شده و باید به یک سنگ تبدیل شود. برای جلوگیری از این اتفاق، این شوالیه باید دشمنان خود را از پا دربیاورد و همه آن ها با به قتل برساند بنابراین گیم‌بازان باید در گیم دشمنان موجود را برای گرفتار نشدن به نفرین اشاره شده از پای دربیاورند و بکشند.

طبق اطلاعات استودیوی ۷Levels، نسخه نهایی گیم Castle of Heart، تقریبا هفت ساعت زمان گیم‌پلی دارد که این هفت ساعت شامل بیست مرحله در چهار منطقه متفاوت با تم ها و پس زمینه های گوناگون می‌شود. گیم‌بازان اجازه دارند تا از ۵۰ نوع اسلحه که در نوع های مختلف نیز در گیم طراحی شده ‌اند، استفاده نمایند و این اسلحه ها دور برد یا با برد نزدیک هستند. گیم‌پلی گیم همان طور که تا کنون حدس زده‌اید چالش برانگیز است و باید برای موفق شدن در آن تلاش زیادی کرد. مکانیک جاخالی دادن و غلت زدن باعث می‌شود تا گیم شبیه به سری دارک سولز شود. علاوه بر این، دشمنان گیم نیز مانند این سری سرسخت و باهوش هستند و باید با کار زیاد از بین بروند.

قطعا تجربه گیم Castle of Heart روی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ می‌تواند بسیار لذت بخش و عالی باشد. یک گیم شبیه به دارک سولز و کسلوانیا که به صورت دو بعدی نیز دنبال می‌شود، می‌تواند روی نینتندو سوییچ بسیار سرگرم کننده و جذاب باشد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از گیم Castle of Heart که تاریخ انتشار گیم را نیز مشخص می‌کند، در زیر تماشا و دانلود نمایید. این گیم در تاریخ ۲۳ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p
 

دیدگاهها مسدود است