http://buy-game.ir

بازه زمانی عرضه Shaq Fu: A Legend Reborn مشخص شد | تائید نسخه فیزیکی گیم

0


بازه زمانی عرضه Shaq Fu: A Legend Reborn مشخص شد | تائید نسخه فیزیکی گیم

بالاخره وایرد پروداکشنز (Wired Productions) اعلام کرده که در بهار سال ۲۰۱۸ قصد دارد تا یک نسخه فیزیکی از گیم Shaq Fu: A Legend Reborn را در دسترس علاقه مندان قرار بدهد.

گیم Shaq Fu: A Legend Reborn یکی از آن عناوینی بوده که در راه عرضه با پستی و بلندی‌های مختلفی روبرو شده است. در سال ۲۰۱۴ بودجه این گیم از طریق کمپینی در Indiegogo جمع آوری شد و در سال ۲۰۱۵ هم اولین تریلر از گیم پلی آن پخش شد، ولی پس از آن به جز اعلام خبر عرضه این گیم برای نینتندو سوییچ تقریباً کم سر و صدا بود و دیگر نیوز چندانی پیرامون آن منتشر نشد. اگرچه گیم هیچ وقت برای عرضه در سال ۲۰۱۷ تائید نشده بود، ولی بالاخره وایرد پروداکشنز امروز بازه زمانی عرضه گیم را مشخص کرده و در کنار آن، اعلام کرده که گیم هنگام عرضه در بهار سال ۲۰۱۸ به صورت فیزیکی و دیجیتالی در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

اگرچه هنوز هم تاریخ دقیق عرضه گیم مشخص نشده، ولی سازندگان اطمینان دارند که گیم در این بازه زمانی به صورت فیزیکی و دیجیتالی برای نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. متاسفانه، به نظر می‌رسد که دیگر خبری از عرضه گیم برای پلی استیشن ۳، اکس باکس ۳۶۰ و وی یو (Wii U) نخواهد بود چرا که در بیانیه جنگاه سازنده، خبری از این سه پلتفرم یاد شده نیست.

مت کارش (Matt Karch) مدیر عامل استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) در مورد عرضه نسخه فیزیکی گیم Shaq Fu: A Legend Reborn این طور گفته است:

“ما طرفداران دو آتشه‌ای را می‌شناسیم که سخت منتظر تجربه این ماجرای اکشن جنگاه از Shaq Fu هستند، و ما بسیار هیجان زده‌ایم که قرار است با همکاری وایرد پروداکشنز این عنوان را به صورت فیزیکی هم به دست علاقه مندان برسانیم.”

همچنین وایرد پروداکشنز و سیبر اینتراکتیو بار دیگر تاکید کرده‌اند که هر کس نسخه نینتندو سوییچ NBA Playgrounds را قبل از تاریخ ۱۰ ژوئن سال ۲۰۱۷ (برابر با ۲۰ خرداد ۱۳۹۷) خریداری کرده، به رایگان یک نسخه از Shaq Fu: A Legend Reborn را برای این پلتفرم دریافت خواهد کرد. همچنین آن‌ها تاکید کرده‌اند که افرادی که از گیم پشتیبانی کرده‌اند مدام به صفحه گیم در Indiegogo سر بزنند تا از جوایز و نحوه کسب آن‌ها مطلع شوند.

گیم Shaq Fu: A Legend Reborn قرار است تا در تاریخ نامعلومی از فصل بهار سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه شود. تصاویری از باکس آرت نسخه‌های رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ گیم هم توسط سازندگان منتشر شده که می‌توانید آن‌ها را ملاحظه کنید:

دیدگاهها مسدود است