http://buy-game.ir

احتمالا Bridgette Lindholm قهرمان جنگاه عنوان Overwatch خواهد بود

0


احتمالا Bridgette Lindholm قهرمان جنگاه عنوان Overwatch خواهد بود

به تازگی تصاویر جنگاهی در توییتر عنوان Overwatch منتشر شده است که اطلاعات و جزییات جنگاه ی از قهرمان بعدی این عنوان می دهند. به نظر می رسد قهرمان جنگاه عنوان Overwatch کسی نیست جز دختر Torbjörn یعنی Bridgette Lindholm. با ما همراه باشید.

شرکت بلیزارد سبک خاصی برای بررسی قهرمان‌های جنگاه گیم Overwatch دارد و معمولا طی رویداد های مهمی با انتشار تیزرهای داستانی از این گیم از قهرمانان جنگاه آن رونمایی می کند. مشابه این موضوع را در رابطه با بررسی شخصیت Moira نیز شاهد بوده ایم که البته کمی بعد و در جریان مراسم Blizz Con 2017 رسما از این شخصیت رونمایی شد.

اوایل هفته جاری بلیزارد‌ تصویری عجیب را در توییتر عنوان Overwatch به اشتراک گذاشت. تصویری که آن را در قسمت پایین مشاهده می کنید، در واقع گزارشی محرمانه از عملیات WHITE DOME بوده و در این گزارش ذکر شده است که Torbjörn Lindholm در حین ماموریت مجروح شده اما به کمک و با شجاعت Reinhardt Wilhelm از مرگ نجات یافت.

امروز بلیزارد تصویر دیگری را منتشر ساخت که این تصویر که در قسمت پایین قابل مشاهده می باشد، نامه ای است که Torbjörn Lindholm به همسر خود نوشته و در رابطه با وضعیت خود و اتفاقات قبل و بعد از عملیات White Dome توضیح می دهد . او در این نامه از Reinhardt Wilhelm و این که او جان وی را نجات داده است صحبت کرده و به شوخی می گوید که Reinhardt می تواند نام دخترشان را که قرار است به دنیا بیاید را انتخاب کند.

Bridgette Lindholm نام دختر Torbjörn Lindholm است که در تریلر Honor and Glory که در ماه نوامبر منتشر شد نیز وی را مشاهده کرده ایم. حال نامه Torbjörn به همسرش و اشاره به دختر وی موضوعی است که به نظر بلیزارد قصد داشته با انتشار تصویر این نامه به ما بگوید که احتمالا قهرمان جنگاه عنوان Overwatch همان Bridgette Lindholm خواهد بود.

البته موضوع دیگری که شایعات ذکر شده را قوت بخشیده تصویر دیگری می باشد که بلیزارد در صفحه توییتر عنوان Overwatch منتشر کرده است؛ تصویر نقشه ساخت یک سلاح (شبیه به چکش غول پیکر) که Slaga v3.0 نام دارد. در تریلر Honor and Glory نیز مشاهده کردیم که Torbjörn نیز از چنین سلاحی استفاده می کرد و تنها کسی که می تواند از چکش‌های غول پیکر استفاده کند، دختر وی می باشد؛ تمامی این شواهد اضافه شدن Bridgette Lindholm به جمع قهرمانان عنوان Overwatch را تایید می کند.

دیدگاهها مسدود است