دسته‌بندی نشده

نقدها و نمرات بسته‌ی الحاقی The Heist بازی Spider-Man شد

3


نقدها و نمرات بسته‌ی الحاقی The Heist بازی Spider-Man شد

The Heist نام اولین بسته‌ی الحاقی بازی Spider-Man است که اخیرا برای این بازی در دسترس قرار گرفته و حال به تازگی نقدها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

بازی Spider-Man در ماه سپتامبر عرضه شد و توانست علاوه بر بازی‌بازان نظر بسیاری از منتقدین را به خود جلب کند. قبل از انتشار بازی مشخص شد که سه بسته‌ی الحاقی برای این بازی عرضه خواهد شد. مطمئنا تا به حال بسیاری از شما این بازی را تجربه کرده و یا شاید حتی آن را بر‌روی بخش نیوگیم پلاس نیز به اتمام رسانده باشید اما آیا برای یک ماجراجویی دیگر با مرد عنکبوتی آماده هستید؟ اولین بسته‌ی الحاقی این بازی The Heist نام دارد و شخصیت منفی اصلی آن کسی نیست جز گربه‌ی سیاه (Black Cat). ماموریت‌های جدیدی به بازی اضافه خواهند شد که با انجام این ماموریت‌ها به لباس‌های جدیدی دسترسی خواهید داشت. به نظر می‌رسد سونی و اینسامنیاک گیمز هنوز برنامه‌های زیادی برای بازی Spider-Man داشته و قصد دارند تا دو محتوای الحاقی دیگر نیز برای این بازی عرضه کنند. این دو بسته‌ی الحاقی Turf Wars و Silver Lining نام داشته و به ترتیب در ماه‌های نوامبر و دسامبر عرضه خواهند شد.

حال به تازگی هم‌زمان با عرضه‌ی اولین بسته‌ی الحاقی بازی Spider-Man به نام The Heist، نقدها و نرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت:

Playstation Universe 9/10

بسته‌ی الحاقی اگرچه محدودیت‌هایی دارد اما از خود تجربه‌ای رضایت بخش و ادامه‌ای سرگرم کننده برای بازی Spider-Man ساخته است

Everyeye.it 7.5/10

بسته الحاقی The Heist به عنوان اولین محتوای الحاقی از سیزن پس  بازی محتویات کافی ندارد ولی با این حال برای بسیاری از بازی‌بازان سرگرم کننده خواهد بود. مسلما پرداخت ۹٫۹۹ دلار برای چنین بسته الحاقی حتما یک سرقت نیست اما مطمئنا ماجراهای گربه‌ی سیاه در اپیزودهای آینده نیز ادامه خواهد داشت پس اگر می‌خواهید داستان وی را دنبال  کرده و پس از اتمام آن بار دیگر به کاوش و تاب خوردن در شهر نیویورک بپردازید، پیشنهادم این است که سیزن پس این بازی را با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار تهیه کنید. بنابراین اگر محتویات الحاقی آینده استانداردهای لازم یک سرقت ( Heist) را داشته باشند در حقیقت The City That Never Sleeps می‌تواند محتوای الحاقی ارزشمندی برای بازی Spider-Man باشد.

با توجه به وجود ماموریت‌های جانبی در رابطه با شخصیت گربه‌ی سیاه، حضور آن در بسته‌ی الحاقی Spider-Man منطقی است حتی اگر ادامه دار بودن داستان این شخصیت آزاردهنده باشد.

PlayStation LifeStyle 6.5/10

اگرچه بسته‌ی الحاقی The Heist داستانی قوی دارد یا حداقل شروعی بر یک داستان قدرتمند است اما به هیچ عنوان باعث تکمل دنیای بازی نشده و هیچ پیشرفتی در گیم‌پلی شخصیت پیتر پارکر مشاهده نمی‌‌شود.

بازی Spider-Man هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این بازی، شما می‌توانید نقد و بررسی بازی به قلم مهدی رضایی را مطالعه کرده و همچنین ویدئوی تحلیل فنی آن را مشاهده کنید. همچنین اگر هنوز در خرید این بازی مردد هستید، می‌توانید ویدئوی هایلایت با عنوان ۱۵ نکته پیش از خرید بازی Spider-Man را از طریق وب‌سایت گیم مشاهده کنید.

در باره نویسنده / 

buy-game