دسته‌بندی نشده

مشکل بتای Fallout 76 بازی‌بازان را مجبور به دانلود مجدد بازی می‌کند

2


مشکل بتای Fallout 76 بازی‌بازان را مجبور به دانلود مجدد بازی می‌کند

شرکت بتسدا اعلام کرده است که به دلیل مشکل پیش آمده در نسخه‌ی آزمایشی عنوان Fallout 76، زمان در دسترس بودن آن را تمدید کرده است.

نسخه‌ی آزمایشی عنوان Fallout 76 دیروز برای اولین بار در دسترس دارندگان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قرار گرفت. اگرچه نسخه‌ی بتای بازی بدون هیچ مشکلی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ اجرا شده ولی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با مشکل عجیبی مواجه شده است. مشکلی در نسخه‌ی آزمایشی پلتفرم رایانه‌های شخصی به وجود آمده است که باعث می‌شود فایل‌های دانلود شده پاک شده و شما مجبور به دانلود مجدد این نسخه شوید. با توجه به محدودیت زمانی نسخه‌ی آزمایشی، این خبر بسیاری بدی برای کسانی است که به دنبال تجربه‌ی بازی بوده‌اند.

خوشبختانه شرکت بتسدا (Bethesda) نسبت به این مشکل پیش آمده مطلع است و به همین دلیل آن‌ها قصد دارند مدت زمان برگزاری نسخه‌ بتا برروی رایانه‌های شخصی را افزایش دهند. کسانی که به نسخه‌ی بتا برروی رایانه‌های شخصی دسترسی دارند می‌توانند این نسخه را در روز ۱ نوامبر (۱۰ آبان ماه) نیز تجربه کنند. اگرچه شرکت بتسدا پیش از شروع نسخه‌ی آزمایشی هشدار داده بود که ممکن است بازی‌بازان با مشکلات پیش‌بینی نشده روبه‌رو شوند ولی به هر حال امیدواریم در مرحله‌ی بعدی نسخه‌ی آزمایشی شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

نسخه‌ی آزمایشی عنوان Fallout 76 پیش از عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی در چند مرحله برروی پلتفرم‌های مختلف در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. پیشرفت بازی‌بازان در نسخه‌ی آزمایشی ذخیره شده و با انتشار نسخه‌ی نهایی در دسترس خواهد بود.

عنوان Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. آخرین تریلر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید اینجا مشاهده کنید. همچنین شرکت بتسدا تایید کرده است که امکان عرضه‌ی آخرین نسخه از سری Fallout برروی کنسول نینتندو سوییچ وجود ندارد. دیگر اخبار مربوط به این عنوان را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری گیم دنبال کنید.

پیام منتشر شده در حساب رسمی توییتر بازی Fallout 76 در مورد مشکل پیش آمده را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

ما در حال بررسی مشکل نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هستیم که باعث می‌شود بازی‌بازان مجبور به دانلود دوباره‌ی بازی شوند، هستیم. اگر با صفحه‌ی دانلود بازی مواجه شدید، اجازه دهید دانلود بازی به درستی انجام شود. از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

ما از این موضوع که برخی از بازی‌بازان مجبور به دانلود دوباره‌ی نسخه‌ی آزمایشی شده‌اند، مطلع هستیم. از آنجا که برخی افراد نمی‌توانند این نسخه از بازی را امشب تجربه کنند، ما زمان در دسترس بودن بتا را تا ۱ نوامبر تمدید کرده‌ایم.

در باره نویسنده / 

buy-game