دسته‌بندی نشده

عناوین ماه دسامبر سرویس Xbox Game Pass مشخص شدند

7


عناوین ماه دسامبر سرویس Xbox Game Pass مشخص شدند

با فرا رسیدن ماه نوامبر، شرکت مایکروسافت از عناوین جدید سرویس Xbox Game Pass رونمایی کرد.

از امروز و تا پایان هفته‌ی آینده، سه بازی The Gardens Between ،Mutant Year Zero و Strange Brigade به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهند شد.

The Gardens Between یک عنوان با محوریت انجام پازل‌های مختلف است که پیشتر برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود و امروز در دسترس کاربران کنسول ایکس‌باکس وان قرار می‌گیرد. این بازی توسط واکسل ایجنتس (The Voxel Agents) توسعه یافته است.

Mutant Year Zero: Road to Eden عنوانی ماجراحویی و تاکتیکی است که در آن شاهد ترکیب المان‌هایی از گیم‌پلی XCOM با بخش داستانی، کاوش و مخفی‌کاری در دنیایی استراتژیک هستیم. این بازی توسط سازندگان و طراحان پیشین Hitman و Payday توسعه یافته است و در تاریخ سه‌شنبه ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) عرضه می‌شود.

Strange Brigade عنوانی چندنفره و Co-Op است. این بازی توسط ریبلیون گیمز (Rebellion Games) که به واسطه‌ی ساخت سری بازی‌های Sniper Elite شناخته می‌شود، توسعه یافته است و از تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۷ (۶ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) قابل دریافت خواهد بود.

این سه بازی جدید در کنار ۱۶ بازی معرفی شده در رویداد X018، از جمله عناوینی هستند که در ماه دسامبر در دسترس کاربران سرویس Xbox Game Pass قرار خواهند گرفت. شما هم‌اکنون به بیش از ۱۰۰ بازی مختلف برروی سرویس Xbox Game Pass دسترسی دارید.

در باره نویسنده / 

buy-game