دسته‌بندی نشده

جزئیات جدیدی از بازی Anthem منتشر شد

0 7


جزئیات جدیدی از بازی Anthem منتشر شد

تیم توسعه دهنده‌ی عنوان Anthem به طور پیوسته در حال تعامل با طرفداران بوده و علاوه بر پاسخ دادن به سوالات و برطرف کردن شبهات، اطلاعات مختلفی از بازی را به اشتراک گذاشته است.

آقای مایک دارا (Mark Darrah)، تهیه کننده‌ی اجرایی عنوان Anthem، پیش‌تر در مورد موارد زیادی صحبت کرده بود. حال به تازگی وی به تعدادی از سوالات جدید طرفداران پاسخ داده است.

برای شروع، به نظر می‌رسد که بازی Anthem از اشتراک پیشرفت در پلتفرم‌ها (cross-progression) پشتیبانی نمی‌کند. زمانی که یکی از طرفداران در این مورد سوال کرد، آقای دارا اعلام کرد که این ویژگی در بازی نخواهد بود. البته نکته جالب این است که پاسخ وی تنها مربوط به زمان انتشار Anthem است؛ پس احتمال دارد که پس از عرضه‌ی بازی، بایوور (BioWare) این ویژگی را به آن اضافه کند.

همچنین آقای دارا تائید کرد که امکان معکوس کردن کنترل‌های پرواز برای لباس‌های Javelin وجود خواهد داشت. در ادامه، وی توضیحاتی را در مورد  Gear Slot لباس‌ها ارائه داد. طبق گفته‌های دارا، Gear Slotها به طور همزمان توانایی‌های melee abilities و Ultimate ability شما را شامل می‌شوند. البته وی باز هم از کلمه‌ی “هنگام انتشار” استفاده کرد.

عنوان Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در باره نویسنده / 

buy-game

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *