دسته‌بندی نشده

جدیدترین بسته الحاقی بازی Ark: Survival Evolved منتشر شد

3


جدیدترین بسته الحاقی بازی Ark: Survival Evolved منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی جدیدترین بسته الحاقی بازی Ark: Survival Evolved برای رایانه‌های شخصی منتشر شده و نسخه‌ی کنسولی آن، هفته‌ی آینده عرضه خواهد شد.

بازی Ark: Survival Evolved در سال گذشته به طور رسمی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی منتشر شد و توانست نظر کاربران و طرفداران را به خود جلب کند. در حال حاضر افراد زیادی در سراسر جهان مشغول تجربه‌ی آن هستند و از زمان انتشار بازی تا حالا، تیم سازنده‌ی آن یعنی استودیو وایلدکارد (Studio Wildcard) توانسته به خوبی از آن پشتیبانی کند.

در حال حاضر، ما شاهد انتشار جدیدترین محتوای این بازی هستیم که Extinction نام دارد و محتویاتی تازه را با خود همراه می‌کند. بدون تردید مهم‌ترین محتوای آن، دایناسورهای جدید و عظیم‌الجثه هستند که بسیار خطرناک به نظر می‌رسند. این موجودات جدید، در بازی تحت عنوان تایتان شناخته می‌شوند و خلق و خوی وحشیانه دارند که در سراسر این بسته‌ی الحاقی، با آن‌ها رو به رو خواهید شد. در واقع این بسته داستان نسخه‌ی اصلی بازی را ادامه خواهد داد. اما به غیر از اضافه شدن این دایناسورهای جدید، چندین موجود تازه‌ی دیگر نیز در بازی حضور یافته‌اند که قابلیت رام شدن دارند و می‌توانید با انجام فعالیت‌های مختلف، این موجودات را تحت کنترل خود قرار دهید.

در ادامه، یک سیستم و تکنولوژی جدید به بازی افزوده شده که Cryopods نام دارد. در جریان این سیستم جدید، شما قادر خواهید بود تا موجودات تحت کنترل خود را در قالب اندازه‌های کوچک‌تر به درون یک کوله پشتی منتقل کنید و در زمان مبارزه یا مواقع حیاتی، از آن‌ها استفاده کنید. به نظر می‌رسد این سیستم جدید بسیار کاربردی باشد. همچنین مشخص شد که کاربران می‌توانند شخصیت‌ها و موجودات قبلی خود را به بسته الحاقی Extinction منتقل کنند، در صورتی که این قابلیت برای موجودات رام شده و آیتم‌های جدید و اختصاصی این بسته الحاقی، در دسترس نیست. از سویی دیگر، می‌توانید محتویات و جزئیاتی که در این بسته الحاقی کسب می‌کنید، به نقشه‌های قدیمی بازی Ark: Survival Evolved منتقل کنید.

سازندگان در رابطه با انتشار این بسته الحاقی اعلام کردند:

ما در اولین اقدام، قصد داریم بسته‌ی الحاقی Extinction را برروی سرورهای آمریکای شمالی و اروپا عرضه کنیم. در ابتدا سرورهای محدودی را به این بسته اختصاص می‌دهیم و در آینده در هر زمان که لازم شد، سرورهای جدیدتری را در دسترس قرار می‌دهیم. پس پیشنهاد می‌شود برای تجربه‌ی این بسته الحاقی، فعلا صبر کنید. سرورهایی که از این محتوای جدید پشتیبانی می‌کنند، از کیفیت خوبی برخوردار هستند و تا ۷۰ نفر بازیکن گنجایش دارند. این بسته برروی سرورهای Small Tribes ، Conquest و تمامی CrossARK به غیر از TheHundred، در دسترس خواهد بود.

در حال حاضر بسته‌ی الحاقی Extinction برای رایانه‌های شخصی منتشر شده اما فعالیت اصلی و رسمی آن‌ها، از روز سه شنبه آغاز می‌شود. همچنین این محتوا برای کنسول‌ها نیز منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند در هفته‌ی آینده، منتظر عرضه‌ی آن باشند. اگر سیزن پس مخصوص این بازی را خریداری کرده باشید، می‌توانید به طور رایگان به این بسته دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت، قابلیت خریداری جداگانه‌ی آن در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. همچنین تا قبل از عرضه‌ی این بسته برای کنسول‌ها، نسخه‌ی اصلی بازی با تخفیف ۲۰ درصدی برای خریداری در دسترس خواهد بود.

در باره نویسنده / 

buy-game