دسته‌بندی نشده

توسعه دهندگان عنوان Diablo 3 در حال کار برروی پشتیبانی از بازی میان پلتفرمی هستند [به‌روزرسانی]

0 2


توسعه دهندگان عنوان Diablo 3 در حال کار برروی پشتیبانی از بازی میان پلتفرمی هستند [به‌روزرسانی]

پس از این‌که شرکت سونی سیاست خود را در قبال پشتیبانی از بازی‌ میان پلتفرمی تغییر داد، حال می‌بینم که روز به روز عناوین جدیدی این ویژگی را در نظر می‌گیرند؛ یکی از آن‌ها، بازی اکشن نقش آفرینی بیلزارد (Blizzard) یعنی Diablo 3 است.

به‌روزرسانی: به تازگی یکی از نمایندگان شرکت بلیزارد در یک بیانیه‌ی رسمی به این موضوع پرداخته است:

با این‌که ما دوست داریم تا بازی‌بازان خود را برروی پلتفرم‌های مختلف دور یکدیگر جمع کنیم اما در حال حاضر هیچگونه برنامه‌ای برای اضافه کردن بازی میان پلتفرمی به Diablo 3 نداریم.

خبر اصلی: به تازگی در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Business Insider، یکی از نمایندگان بلیزارد تائید کرد که آن‌ها در حال کار برروی پشتیبانی از بازی میان پلتفرمی در عنوان Diablo 3 هستند. با این‌که هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است اما به نظر می‌رسد که بلیزارد قصد دارد تا با همکاری سونی و مایکروسافت، این ویژگی را همزمان با عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ به بازی اضافه کند. طبق گفته‌های نماینده‌ی این شرکت، این اتفاق قطعی است منتها زمان آن مشخص نیست.

با توجه به این‌که عنوان Diablo 3 دارای بازی‌بازان زیادی برروی تمام پلتفرم‌ها بوده و همچنین به مکانیک‌های بخش چند نفره متکی است، اضافه کردن ویژگی بازی میان پلتفرمی قطعاً به سود این عنوان خواهد بود. امیدواریم تا بلیزارد هر چه زودتر به صورت رسمی به این موضوع اشاره کند.

عنوان Diablo 3 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس وان و اکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار دارد. همچنین لازم به ذکر است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی با نام Diablo 3: Eternal Collection در تاریخ جمعه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) منتشر خواهد شد.

در باره نویسنده / 

buy-game

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *