دسته‌بندی نشده

به زودی دو بسته الحاقی برای بازی SoulCalibur VI منتشر خواهد شد

2


به زودی دو بسته الحاقی برای بازی SoulCalibur VI منتشر خواهد شد

استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) از انتشار دو بسته الحاقی و همچنین به‌روزرسانی ۱٫۱ برای بازی پرطرفدار SoulCalibur VI خبر داد. اگر از طرفداران این بازی هستید، با ما همراه باشید.

سری بازی‌های SoulCalibur از گذشته تا امروز از برترین‌های سبک مبارزه‌ای بوده است. ششمین عنوان این سری بازی که امسال منتشر شد، طرفداران زیادی پیدا کرد و سازندگان نیز با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف در تلاش برای جلب رضایت بازی‌بازان هستند. در SoulCalibur VI از میان ۲۰ شخصیت مختلف یکی را به دلخواه انتخاب کرده و با حالت‌های جذابی که بازی دارد، یکی از بهترین عناوین مبارزه‌ای در سال ۲۰۱۸ را تجربه کنید.

سازندگان در مصاحبه‌ای که با یک مجله‌ی ژاپنی انجام دادند، اعلام کردند که در آینده دو بسته الحاقی را در دسترس قرار خواهند داد. یکی از این بسته‌ها شخصیت‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند و محتویات بسته‌ی دیگر مربوط به اضافه شدن آیتم‌ها و آهنگ‌های عناوین قبلی SoulCalibur به نسخه‌ی جدید است که می‌تواند برای علاقه‌مندان به آن خبر بسیار خوبی باشد.

بازی SoulCalibur VI هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. برای مطالعه‌ی نقد و بررسی بازی نیز می‌توانید به این‌جا مراجعه کنید. هنوز تاریخ دقیق انتشار بسته‌های الحاقی این بازی مشخص نیست اما به نظر می‌رسد که این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

در باره نویسنده / 

buy-game