دسته‌بندی نشده

به‌روزرسان ۲٫۰۵ برای عنوان Destiny 2 منتشر شد

5


به‌روزرسان ۲٫۰۵ برای عنوان Destiny 2 منتشر شد

استودیوی بانجی به‌روزرسان ۲٫۰۵ را برای عنوان Destiny 2 منتشر کرده است.

جدیدترین به‌روزرسان Destiny 2: Forsaken توسط استودیوی بانجی (Bungie) منتشر شده و تغییرات قابل توجهی را در بازی ایجاد کرده است. یکی از تغییرات مهم ایجاد شده توسط این به‌روزرسان، اضافه شدن Enhancement Core به بازی به جای Masterwork Core است. همچنین این به‌روزرسان سیستم جدیدی با نام Exotic Duplicate Weighting را به بازی اضافه کرده است.

این سیستم جدید احتمال افزایش آیتم‌های کیفیت Exotic که تا به امروز دریافت نکرده‌اید را افزایش می‌دهد. این سیستم پس از اعتراضات بازی‌بازان مبنی بر یافتن آیتم‌ها و سلاح‌های تکراری به بازی اضافه شده است. همچنین سلاح‌ها و آیتم‌های کیفیت Exotic مانند Ace of Spades و Worldline Zero که از طریق انجام ماموریت‌های خاص به دست می‌آیند، از Engramهای بازی حذف شده‌اند. به همین دلیل از امروز این آیتم‌ها را تنها با انجام دادن ماموریت مربوطه دریافت خواهید کرد.

این به‌روزرسان تغییراتی را در بخش Breakthrough و مهمات مربوط به بخش Gambit نیز ایجاد کرده است. همچنین احتمال ظاهر شدن Ascendant Primeval Servitor (این آیتم برای مامورت Malfeasance ضروری است) افزایش یافته است.

عنوان Destiny 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. این بازی با پشت سر گذاشتن عناوین تازه عرضه شده، موفق شده است به پرفروش‌ترین عنوان دیجیتالی ماه سپتامبر تبدیل شود. دیگر اخبار مربوط به این عنوان را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری گیم دنبال کنید.

برای مشاهده‌ی جزییات کامل به‌روزرسان ۲٫۰۵ عنوان Destiny 2 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

در باره نویسنده / 

buy-game