دسته‌بندی نشده

به‌روزرسان جدید Sudden Strike 4، محتوای جدیدی به این بازی می‌افزاید

0 1


به‌روزرسان جدید Sudden Strike 4، محتوای جدیدی به این بازی می‌افزاید

شرکت کالیپسو مدیا (Kalypso Media) رسماً اعلام کرد که بازی استراتژی Sudden Strike 4 که عنوانی با محوریت جنگ جهانی دوم است، چپتر جدیدی تحت عنوان Africa – Desert War دریافت کرده است که برروی نبردهای اتفاق افتاده در آفریقای شمالی در طی جنگ جهانی دوم تمرکز دارد.

این محتوای افزودنی شامل دو کمپین کوچک داستانی همراه با شش ماموریت تک نفره جدید است. یکی از این دو کمپین، Axis نام دارد که در جریان آن، بازی‌بازان کنترل ارتش ایتالیا را برای پیشبرد در مصر و گرفتن بندر سیدی بارانی بر عهده می‌گیرند. همچنین گرفتن کنترل بندر شهر Tobruk و عبور از گذرگاه Kasserine تونس نیز از جمله دیگر اهداف این کمپین محسوب می‌شود.

در جریان کمپین Allied، بازی‌بازان در عملیات Compass شرکت کرده و تلاش می‌کنند تا دهکده‌ای از Sidi Barrani را باز پس گرفته و خطوط دفاعی آلمانی‌ها را در نبرد مارت بشکنند.

به غیر از دو کمپین پیشتر توضیح داده شده، با استفاده از این محتوای افزودنی، می‌توانید از پنج فرماندهی مشخص، یکی را برای شرکت در نبردها انتخاب کنید.

محتوای Africa – Desert War شامل ۳۰ وسیله نقلیه جدید، کامیون‌های پزشکی جدید، تانک Marder II و British Bishop SPG نیز می‌شود.

محتوای جدید بازی Sudden Strike 4 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. دارندگان نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی در اروپا، برای دریافت این بسته الحاقی باید تا روز دوشنبه ۲۳ مهر ماه (۱۵ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) صبر کنند.

در باره نویسنده / 

buy-game

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *