دسته‌بندی نشده

اولین تریلر از عنوان Yo-Kai Watch 4 منتشر شد

0 8


اولین تریلر از عنوان Yo-Kai Watch 4 منتشر شد

امروز استودیوی لول ۵ (Level 5) اولین تریلر از گیم‌پلی عنوان Yo-Kai Watch 4 را منتشر کرده است.

عنوان Yo-Kai Watch 4 اولین بار در مراسم توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) توسط استودیوی لول ۵ معرفی شد. این بازی قرار بود در سال ۲۰۱۸ منتشر شود ولی بعدا اعلام شد که به دلیل مشکلات پیش آمده در روند ساخت، این عنوان با تاخیر در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

اولین تریلر منتشر شده از این عنوان به نمایش گرافیک بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ پرداخته است. در حال حاضر نرخ فریم بازی بسیار اسفناک به نظر می‌رسد که امیدواریم استودیوی سازنده این مشکل را تا سال آینده رفع کند.

در این تریلر بخشی از گیم‌پلی عنوان Yo-Kai Watch 4 نیز به نمایش درآمده است. در این بخش از تریلر شاهد مکانیک‌های بخش مبارزات بازی هستیم که شباهت زیادی با ساخته‌ی دیگر این استودیو، Ni No Kuni دارد.

در حال حاضر عنوان Yo-Kai Watch 4 برای عرضه به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ برنامه‌ریزی شده است. تا به حال سه نسخه‌ی اصلی از این سری عرضه شده است که هر سه عنوان به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو ۳DS منتشر شده بودند. نسخه‌های فرعی این سری نیز در انحصار این کنسول بودند.

عنوان Yo-Kai Watch 4 بهار سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ در ژاپن عرضه می‌شود. هنوز نسخه‌ی غربی بازی تایید نشده است ولی به احتمال زیاد، همانند دیگر نسخه‌های سری این عنوان نیز در بازار غرب عرضه می‌شود.

ویدئوهای منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

در باره نویسنده / 

buy-game

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *